ז

בחירת חברה לבניית אתרים

בחירה נכונה לשיווק מוצלח באינטרנט

בחירה בחברה לבניית אתרים עשויה להיות עסק לא פשוט, ורבים ייתקלו בשאלה הנוקבת: מחיר, או איכות? ואיך למצוא את הפתרון המתאים ביותר לעסק שלי? שאלות אלו לגיטימיות לגמרי ונשאלות על ידי כל בעל עסק אשר אינו מתמצא בתחום. בכדי למצוא את הפתרון המתאים ביותר לעסק שלך, יש לבצע מספר בדיקות בתחומים שונים – על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר יש להקפיד על חברת בניית אתרים העומדת בדרישות.

אז מה הם הדרישות? ואיך נדע אם החברה מתאימה לבניית האתר שלי? נפרט כאן בהרחבה לגבי אותם בדיקות חשובות שיש לערוך מראש.

 

 

סרטון המציג בפניכם את המאפיינים השונים בעת בחירת חברה לבניית אתרים.

 

עיצוב וגרפיקה

כאשר הנכם מעוניינים להקים אתר אשר ישרת אתכם ויפרסם את העסק שלכם, שאלו את עצמכם כיצד תרצו שהאתר ייראה. תכננו היטב את אופן הצבת הלוגו שלכם באתר, את מבנה האתר וחלוקת התפריטים השונים בו, האם על האתר להיות בעל צבעים כהים או בהירים, האם יהיו בו אפקטים ויזואליים מיוחדים, הצללות, הבלטות, וכו'. קיימות אפשרויות רבות הניתנות לשימוש ואשר משפיעות על אופן מראהו הכללי של האתר.

חשוב לתכנן זאת היטב מאחר והרושם הראשוני אותו מקבל הלקוח שלכם מהאתר הינו המראה שלו. זלזול, או חוסר תכנון נכון בעיצוב האתר רק ירחיק את הלקוח ויוריד משמעותית מהצלחתו הכוללת של העסק.

יש לוודא מול חברת בניית האתרים שאכן קיימים ברשותה הכלים המתאימים אשר יספקו את רצונכם ויתאימו לדרישותיכם. דירשו לקבל מהחברה בתהליך העיצוב, סקיצות, אשר בעזרתן תוכלו לקבל תמונת מצב של שלבי העיצוב וכן לדעת האם החברה מתואמת עם דרישותיכם.


תכנות וקוד

קוד האתר חשוב אף מאין כמוהו והוא זה אשר ישפיע על אופן תפקודו הכולל של האתר שלכם. בכדי לבנות קוד אתר בצורה תקינה, נוצר ארגון בינלאומי בשם W3C אשר אחראי על תחום זה ומטרתו היא לפתח תקנים ופרוטוקולים מחמירים אשר מיועדים לשלוט על אופן כתיבת הקוד.
יש לבדוק עם החברה שבונה לכם את האתר שאכן עושה היא שימוש בתקנים אלה ומקפידה על כתיבה תקנית של קוד האתר.
 

שירותים מקיפים

היבט נוסף אותו תרצו לבדוק הוא היצע השירותים המקיפים אשר קיימים אצל חברת בניית אתרים. חברת בניית אתרים מקצועית תתאפיין במס' שירותים מקיפים אשר באמצעותם מאפשרת היא לחסוך מהלקוח להתרוצץ מחברה לחברה.

בין השירותים המקיפים אשר ניתן למצוא אצל חברות לבניית אתרים ולהיעזר בהם, הינם:
 

  • מערכת ניהול תוכן – תוכנה לניהול תכני אתר המאפשרת לכול לקוח באשר הוא לשלוט על סביבתו של האתר באופן נוח, יעיל ומתקדם. תוכנה זו מותקנת על גבי שרתיה של חברת בניית האתרים והגישה אליה מתבצעת ע"י הזנת שם משתמש וסיסמה של הלקוח.

 

  • אחסון אתרים – על מנת להציג אתר אינטרנט לציבור הגולשים ברשת, נדרשת פעולת אחסון האתר על גבי שרת אחסון מתאים בעל ביצועים מקסימליים. חברות אשר ברשותם שירות אחסון אתר, מציעות מס' סוגי חבילות אחסון במחירים שונים ויש לבדוק עימם את סוג החבילה אשר תתאים לצרכיכם ולדרישותיכם.

 

  • קידום אתרים – לאחר הקמת אתר אצל חברה לבניית אתרים, נדרשת רמת חשיפה של אתר העסק אל הגולשים במנועי החיפוש. בכדי לגרום לזה לקרות, ישנו צורך בכתיבת תכנים לאתר, בשימוש נכון של מילות מפתח וביטויים תחרותיים ובבניית מערך קישורים אפקטיבי אשר ישפיע על רמת הרלוונטיות של האתר. פעולות אלו חיוניות על מנת להביא את האתר לתוצאות הראשונות במנועי החיפוש.


מוניטין ותיק עבודות

כאשר הנכם מתבקשים לבחור בחברה לבניית אתרים, חשוב מאוד לבדוק מהו המוניטין של החברה. חברה בעלת מוניטין עשיר וניסיון רב שנים, תדע להיות קשובה לצרכיכם ותהיה שם בשבילכם. תוכל היא לספק לכם מענה מקצועי, יעיל ואיכותי לכלל דרישותיכם.
חברת בניית אתרים מקצועית אשר מכבדת את עצמה, תציג את תיק עבודותיה באתר אשר מכיל מס' אתרי לקוחות של החברה. על ידי צפייה בתיק העבודות של החברה, תוכלו לקבל פרספקטיבה יעילה אשר תעזור לכם לדעת האם חברה זו תתאים לכם.

 

בחירת חברה לבניית אתר

לסיכום, בחירה נכונה מראש בחברה לבניית אתרים תחסוך מכם עלויות מיותרות וכן תבטיח לכם קבלת תמורה מתאימה אשר תספק אתכם על הרמה הטובה ביותר.עוד בקטגורייה: