בניית אתר אינטרנט לחנויות אופנה

אתר אינטרנט מקצועי ומנצח עבור חנויות אופנה
חברת Digital.S.T היינה חברה אשר מתמחה בבניית אתרים לבעלי מקצוע, עסקים וחברות בהתאמה אישית, תוך סיפוק המוצר המקצועי ביותר התואם את צורכי הלקוח ומטרותיו השיווקיות של העסק.
עם שיטת פיתוח ועיצוב מקצועי התואם את הסטנדרט הגבוה לבניית אתרים באינטרנט, אנו מצליחים להפוך כל אתר אינטרנט לכלי שיווק אופטימלי עבור בעל המקצוע.
אנו מאמינים שלכל אחד מגיע אתר אינטרנט בין אם מדובר בעסק, חברה או אינדיבידואל ועל מנת וכל אחד יצליח לנצל את מקסימום הפוטנציאל ממנו הוא נדרש בהחזקת אתר אינטרנט מקצועי, בעל עיצוב אטרקטיבי וייחודי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר כאשר אנו בחברת Digital.S.T מלווים את הלקוח לאורך כל הפרויקט מתחילתו ועד סופו תוך מתן תמיכה טכנית עבור כל שאלה ובעיה.
 

מה נדרש לבניית אתר מנצח לחנות אופנה

בעת בניית אתר אינטרנט עבור חנות אופנה יש צורך לבצע תהליך אפיון מקיף ומקצועי על מנת להתאים אותו עבור מטרותיו השיווקיות של העסק. חשוב לציין כי ישנן חנויות אופנה רבות ומגוונות המתמחות בתחומי אופנה שונים, בין אם מדובר בהנעלה, הלבשה תחתונה, ביגוד, חנויות תכשיטים, אופנת ילדים, גברים ונשים ועל כן יש צורך כי אתר האינטרנט יותאם לתחום בו עוסק העסק.
 
כמו כן, עסקים רבים מעוניינים בהקמת אתר אינטרנט לעסק על מנת לשקף את שירותיהם ומוצריהם השונים לקהל יעד באינטרנט על מנת להעלות את המודעות של העסק , לשם כך יזדקקו לאתר תדמיתי קטלוגי מקצועי אשר יספק מענה מקצועי למטרה זו.
עסקים אחרים ירצו אתר אינטרנט בעל חנות וירטואלית אשר ניתן לרכוש ישירות דרכה את כלל המוצרים המובילים באתר.
 
לשם כך יהיה צורך בעריכת קטלוג מוצרים מתקדם אשר יאפשר עריכה, הזנה של מוצרים, הוספת מצגת תמונות עבור כל מוצר ואף סרטון וידאו אם יש צורך.
כמו כן, יהיה צורך במודולים נוספים לדוגמת עגלת קניות מקצועית שתאפשר קבלת אינדיקציה אודות סך כל הקניות שבוצעו על ידי המשתמש, סטטוס המוצר ונתונים סטטיסטיים נוספים.
 
בניית אתר אינטרנט עבור קליגולה - חנות אופנה להנעלה נשית (קולקציית קיץ)
 

אפיון מקצועי עבור אתר האינטרנט

בכדי לדעת מול מה אנו עומדים ולספק את המוצר המקצועי ביותר עבור הלקוח, נעשה תהליך אפיון לאתר האינטרנט על ידי שני הצדדים כאשר במסגרת התהליך דנים הצדדים אודות הסוגיות השונות אשר מאפיינות את אתר האינטרנט תוך כדי סיפוק פתרונות מקצועיים ואופטימליים עבור אותן הסוגיות.
הסוגיות אשר יכולות לעלות בעת תהליך אפיון אתר האינטרנט כוללות בין היתר;
סוג אתר האינטרנט - אשר מתבקש על ידי הלקוח תוך תיאום עם מטרותיו. סוג האתר יכול להיות אתר תדמית, אתר קטלוגי, אתר מסחרי בעל חנות וירטואלית, פורטל חנויות אופנה ועוד. אפיון פרמטר זה חשוב מאחר וכל סוג אתר דורש תהליך פיתוח שונה בשילוב המודולים והפיצ'רים המתאימים על מנת לענות על צורכי הלקוח באופן המיטבי.
  • מטרותיו של העסק – מהי מטרתו של בעל העסק אותה הוא מעוניין להשיג באמצעות אתר האינטרנט? האם מטרתו היא לשקף את שירותיו באמצעות אתר אינטרנט? חנות וירטואלית אשר ניתן לרכוש ממנה ישירות את מוצרי העסק? קטלוג אשר מציג בסך הכל את שירותי העסק ומוצריו ומפנה את הלקוח הפוטנציאלי לבית העסק? ועוד. באמצעות אפיון פרמטר זה, נדע להתאים את ממשקיות המשתמש, לפתח את המודולים המתאימים ולהבטיח עמידה במטרה באמצעות עיצוב מקצועי, פיצ'רים ומגוון אפשרויות נוספות.
  • עיצוב גרפי – בניגוד לאתרי תוכן, אתרי מוסדות וחברות גדולות, חנויות אופנה ועל אחת כמה וכמה אתרי אינטרנט לחנויות אופנה דורשות עיצוב גרפי ברמה הגבוהה ביותר על מנת להבטיח את הישארותו של הגולש, חזרתו בעתיד ואף המלצתו לחברו על אתר האינטרנט שלכם. חברת Digital.S.T מתמחה בעיצוב אתרים בהתאמה אישית ברמה הגבוהה ביותר תוך ניסיון של שנים ומיומנות עם עשרות פרויקטים שונים, מגוונים ומאתגרים והפיכת כל עיצוב לטרנד ייחודי בפני עצמו אשר מהווה את כרטיס ביקור העסק ברשת האינטרנט ועומד כעיצוב אטרקטיבי, מודרני ומקצועי. במסגרת תהליך האפיון נאלץ להבין מה יידרש עבור עיצוב אופטימלי של אתר האינטרנט, שילוב סרטון וידאו, הוספת תמונות מתאימות, עיצוב תפריטים ודפי האינטרנט השונים, התאמת צבעים, עיצוב לוגו ובאילו טכנולוגיות וכלים נשתמש לשם כך.
 
בניית חנות אלקטרונית עבור חנות אופנה להלבשת ילדים - Baby Nation
 

מערכת ניהול תוכן מקצועית

באמצעות מערכת ניהול תוכן ניתן לספק עבור בעל האתר גישה מלאה לניהול אתר האינטרנט באופן אופטימלי פשוט ונוח עם ממשקיות משתמש נוחה וידידותית אשר תאפשר עריכת תכנים, הוספת מוצרים, תמונות, סרטוני וידאו, ניהול מצגת, ניהול קטלוג מוצרים, הוספת דפי אינטרנט ותפריטים כאוות נפשו של המשתמש, סנכרון מלא עם Webmaster Analytics אשר מאפשר מעקב אחר נתונים סטטיסטיים לדוגמת כמות הגולשים אשר נכנסו בפרקי זמן שונים, מודול לוגים ופעולות אחרונות שיספק עבורכם אינדיקציה מלאה אודות שינויים ופעולות אשר התבצעו באתר האינטרנט, ניהול איזור אישי וקבלת טפסי יצירת קשר ישירות למערכת ולא לתיבות הדואר האלקטרוני.
 

קידום אתר אינטרנט לחנות אופנה

הקמת אתר אינטרנט בלבד אינו די על מנת להשיג פוטנציאל שיווקי מקסימלי ממנו.
חברת Digital.S.T מתמחה בקידום אתרים באינטרנט למקומות הראשונים על מנת לספק עבורם את המודעות והפרסום הנדרש לקבלת תעבורת גולשים רחבה וחשיפה מקסימלית, הגדלת אחוז ההמרה ועוד.
תחום האופנה הנו תחום תחרותי מאד ויהיה קשה להצליח על ידי כמות חנויות אופנה הרבות אשר מצויות באינטרנט, באמצעות תהליך קידום אתרים מקצועי ניתן לקדם את אתר האינטרנט שלכם למקומות הראשונים וליהנות ממקסימום חשיפה וקהל יעד פוטנציאלי.
 
תהליך קידום אתרים הנו תהליך אשר נעשה לאורך זמן באמצעות מגוון שיטות טבעיות שנועדו לשפר את אתר האינטרנט מבחינת תוכן, מבנה וקוד על מנת לספק עבור הגולש את המידע הרלוונטי והעדכני ביותר עבור שאילתת החיפוש שלו.
אנו בחברת Digital.S.T יודעים לפעול נכון ולהוביל עסקים רבים אל עבר ההצלחה באמצעות קידום אתר האינטרנט אל תוצאות החיפוש הראשונות, לנו יש לקוחות רבים אשר נהנים כיום מהכנסה רבה יותר ותנועת גולשים רחבה יותר בזכות זאת שהם בחרו בנו בתור החברה שתקדם אותם.
 
לקבלת הצעת מחיר לבניית אתר לחנות אופנה וקידום אתרים אורגני, צרו קשר.