בניית אתרים לבתי מלון ותיירות

תכנון אתר אינטרנט נכון עבור בית מלון

בניית אתר אינטרנט עבור עסק היא החלטה נבונה למטרת שגשוג והצלחה, במיוחד אם העסק הוא בית מלון או אתר תיירותי, אך על מנת ואתר האינטרנט יממש את הפוטנציאל שלו, יש צורך באתר מקצועי וייחודי, אתר אשר רק מעצם הגלישה והשהייה בו אתם מרגישים שאתם באתר תיירות או בבית מלון.

 

בניית אתרים למלונות ותיירות

בניית אתר אינטרנט מקצועי עבור בית מלון לשם דוגמה עלינו להתמקד במטרותיו של המלון ובקהל היעד שלו, יחד עם זאת להוסיף אלמנטים ופיצ'רים מתאימים בכדי ליצור חווית גלישה אידיאלית עבור הגולש.
שימוש בתוכנייה של העסק יאפשר עבורכם ועבור החברה להתמקד בפרטים העיקריים והחשובים ביותר בעת בניית אתר לתיירות או בית מלון, בין היתר;
 • לאיזה קהל אתם פונים – מלונות הם מקומות אטרקטיביים לתיירים מחו"ל יחד עם תיירים ארציים אשר באים לחופשה, חברה מקצועית לבניית אתרים מספקת מערכת ניהול תוכן מתקדמת הכוללת מודולים של כמה שפות במקביל, כך ניתן לייעד את האתר לאותם המגזרים הפופולאריים ולהכפיל את קהל היעד הפוטנציאלי שלכם.
 • קונספט המלון – האם מדובר במלון בוטיק, מלון שניתן להביא גם ילדים לשמה או רק זוג, מה כולל המלון, בריכה, חדר כושר, מסעדה וכו'.
 • מטרות – מה ברצונכם להשיג מהאתר, למשוך לקוחות פוטנציאליים חדשים לאתר התיירות או בית המלון, או שברצונכם שיהיה אתר שניתן דרכו להרשם, אתר מידעי אודות המלון עם מודולים של צ'ק אין והזמנת חדרים, או אתר שכולל את שניהם.
 

ייחודיות ומקצועיות העסק

שני פקטורים חשובים אלה, מתאפיינים על ידי עיצוב אתרים מקצועי ובהתאמה אישית, שילוב תמונות אטרקטיביות, כתיבת תכנים מקצועיים אודות העסק, ממשק משתמש ידידותי וקוד תקין, אולם חברות מסויימות בונות אתר בטמפלייטים מובנים, דבר אשר לא מאפשר לבעל העסק לשקף את ייחודיות העסק שלו ולהתעלות מעל המתחרים הגדולים בשוק, לכן חשוב לדעת עם מי עובדים.
חשוב להעביר את חווית השהייה לגולש כבר בזמן שהותו באתר, תמונות של החדרים,  אטרקציות במלון או בעסק התיירותי, חדרי אוכל ומסעדות, מבט אל הנופים ועוד, חשוב שהתמונות יהיו מקצועיות, איכותיות ומושכות את העין.
 
 
בניית אתר תדמיתי למלון בית מיימון
 
דוגמה לבית מלון אשר נבנה תחת הקפדה על התכנון הנ"ל, הינו מלון בית מיימון, אתר אינטרנט תדמיתי מבוסס על מערכת של חמש שפות, גלריות דינמיות ומערכת הזמנות אונליין.
לביקור באתר של בית מימון : http://www.maimon.com/
 

מודולים ופיצ'רים בעת בניית אתר למלון

הכללת מודולים ופיצ'רים הכרחיים בעת בניית אתר אינטרנט עבור מלון או עסק תיירותי תשפר את רמת המקצועיות של האתר ותספק לגולשים ולבעל האתר ממשקיות נוחה יותר וידידותית.
 • Google Analytic – מודול זה הכרחי ביותר עבור בעל האתר על מנת לעשות מעקב נתונים ושימוש בסטטיסטיקות של כמות הגולשים באתר ומתוכם כמות הצרכנים, אילו שרותים נרכשו יותר מאחרים, נתונים אלה נותנים לבעל האתר אינדיקציה אודות פרמטרים שונים באתר אשר דורשים התייחסות, פרסום או שיפור על מנת לקדם אותם גם כן.
 • התאמה למובייל – פיצ'ר זה מאפשר בניית עיצוב רספונסיבי והתאמתו לכלל המכשירים ביניהם מכשירי הסמארטפון, באמצעות אפשרות זו, לקוחות אשר גולשים דרך המכשיר יכולים להנות באותה דרך כמו לקוחות בעלי מחשב, כמו כן בירור פרטים אודות המלון מתאפשר דרך מכשיר המובייל.
 • Google Maps – מודול זה היינו מודול חשוב ביותר עבור כל עסק במיוחד עבור אתר תיירות או בית מלון, בניית אתר לתיירות חייבת לכלול מודול Google Maps, מפת גוגל מסייעת ללקוח למצוא את המקום והיא מאפשרת רוטציה וגרירת מפה על מנת להתמצא טוב יותר במידה והלקוח לא יודע על מקום המצאות העסק.
 • בקרת הזמנות – מודול זה מאפשר מעקב אחר הזמנות שנוצרו באתר, ניתן להציג כהזמנה נפרדת ללקוח יחד עם כל הפרטים של הלקוח, או רשימה של כלל ההזמנות, סכום כולל של ההזמנה וסימון סטטוסים רלוונטיים על כל הזמנה בהתאם להחלטת בעל האתר.
 • מודול Calendar – זהו מודול הכרחי ביותר בעת בניית אתר למלון מאחר והוא מאפשר ללקוח לבחור תאריכי צ'ק אין, צ'ק אאוט למלון לפי לוח שנה ותבנית הזנה.
 • מודול יצירת קשר – מודול זה הוא בעל יעד אימיילי אשר אליו נשלחים הנתונים של היוצר קשר, ניתן לשנות בכל עת את היעד, יחד עם עריכת השדות בתבנית צור קשר.
 • מודול שליחת הזמנה – מודול חיוני עבור כל עסק אשר משווק שרותים באינטרנט, באמצעות מודול זה ניתן לשלוח את פרטי ההזמנה יחד עם נתוני חשבון בנק, האופציות הנבחרות לחדר ולמספר ימים לפי מודול לוח שנה על מנת לסיים את תהליך הרכישה.
 • מודול תמונות – הכללת מודול זה במערכת ניהול תוכן מאפשר לבעל האתר לעלות תמונות איכותיות ומקצועיות לדפי האינטרנט המתבקשים באתר כחלק מתוכן פרסומי נוסף.
 • פרוטוקול אבטחה – פרוטוקול אבטחה מסוג SSL מאפשר הצפנת נתונים רגישים כמו פרטי זיהוי ומספר כרטיס אשראי ובכך מאפשר טרנסקציה בטוחה בהעברת הנתונים מגוף אחד לשני.