בניית אתרים עבור משרדי תיווך ונדלן

אתרים מקצועיים עבור מתווכים פרטיים ומשרדי תיווך
כאשר אנו בחברת Digital.S.T באים לבנות אתר אינטרנט למשרדי תיווך ונדל"ן, אנו דואגים לשדר יוקרתיות ואמינות של בית העסק עבור קהל לקוחותיו, זאת ניתן לבצע על ידי אפיון נכון של אתר האינטרנט בשילוב עיצוב בהתאמה אישית ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא בשוק תוך מתן מענה מקצועי עבור מטרותיו ויעדיו של בית העסק והפיכת אתר האינטרנט לכלי שיווק אידאלי שמאפשר הגדלת אחוז ההמרה מגולש לצרכן.
חברת Digital.S.T היינה החברה המובילה כיום בארץ בתחום בניית אתרים בהתאמה אישית וזאת ניתן לראות על ידי תיק העבודות הרחב והמקצועי שלנו וכמובן שביעות רצונם של לקוחותינו לאורך השנים.
 

כיצד ניתן להפוך אתר אינטרנט עבור משרד תיווך ככלי שיווק אידאלי

בעת בניית אתר אינטרנט עבור משרד תיווך ישנו הצורך לאפיין את כלל מטרותיו ויעדיו של בית העסק על מנת וניתן יהיה לספק עבורם מענה דרך אתר האינטרנט הן על ידי עיצוב האתר והן בפן התכנותי.
תהליך האפיון של אתר האינטרנט נערך בין החברה ללקוח ובמסגרתו הלקוח מקבל פתרונות מקצועיים עבור הסוגיות השונות אשר סובבות סביב הפרויקט.
 
בין אם מדובר במתווך פרטי או במשרד לתיווך, אתר אינטרנט מקצועי לתיווך ונדל"ן נדרש להיות מעוצב באופן אקסקלוסיבי, אטרקטיבי וייחודי למתן רושם מקצועי ובולטות על פני מתחרים נוספים שלכם בתחום והתחום אכן תחרותי.
כדי לענות על כך, אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק תוך התאמה אישית של עיצוב האתר בהתאם למטרות העסק לבניית תדמית ייחודית אשר תשרת את בעל העסק לטווח הרחוק.
 

אם כן, כיצד בונים אתר אינטרנט מקצועי למשרד תיווך ונדל"ן

על מנת להפוך את אתר האינטרנט לכלי שיווק אופטימלי עבור בית העסק, יש צורך לשדר יוקרה ואמינות עבור הגולש, באמצעות אתר האינטרנט תוכלו להעלות את הנכסים המובילים ביותר, כתיבת תוכן ברמה גבוהה עבור כל נכס על מנת להעלות את סיכוי ההמרה, ניתן לשלב מצגת מעוצבת בה תתבצע תחלופה מתמדת של הנכסים הבולטים והמובילים שלכם.
עיצוב דף הבית מהווה כשלב חשוב ביותר והוא משפיע רבות על המשך גלישתו של הגולש באתר או מעבר אל אתר אינטרנט הבא ועל כן חובה לתת לגולש את הרושם היוקרתי כבר מבעת כניסתו הראשונית לאתר.
כמו כן, עיצוב קטלוג הדירות על ידי ממשקיות משתמש נוחה וידידותית, ניווט בין התפריטים, שימוש בתמונות באיכות גבוהה, סרטון תדמית על הנכס, הנם רק חלק מהאפשרויות אשר יכולות להפוך בקלות אתר אינטרנט לתיווך ככלי שיווק מקצועי.
 
דירת פנטהאוז בעיצוב לוקסוסי לדוגמה למכירה
 
בתמונה הזאת ניתן לראות דירת פנטהאוז לדוגמה מאחד מלקוחותינו הרבים בתחום התיווך והנדל"ן, בנייני המגורים Jerusalem Garden, מציעים עבור אנשים מהארץ והעולם שמעוניינים לגור בירושלים, מגוון דירות יוקרתיות בעיצוב ברמה הגבוהה ביותר שיש.
 

שימוש במערכת ניהול תוכן מתקדמת

חברת Digital.S.T פיתחה את מערכת ניהול התוכן המובילה בארץ בעריכה, ניהול, שליטה ובקרה על התוכן ואתר האינטרנט שלכם.
מערכת DigitalCMS מאפשרת עבור בעל האתר, לערוך, להוסיף או להוריד כאוות נפשו תכנים, תמונות וקבצי מדיה אחרים לאזורים השונים באתר באופן פשוט, יעיל ומקצועי וזאת ללא כל צורך בידע טכני או הבנת הקוד.
המערכת שלנו מתבדלת ממערכות ניהול תוכן אחרות בפשטות אך בו זמנית המקצועיות שלה, בין היתרונות המובילים של המערכת ניתן ליהנות מ-;
  • שליטה ובקרה על כל הפעולות שנעשות באתר – באמצעות מודול לוגים ופעולות אחרונות, ניתן לקבל בקרה מלאה על הפעולות האחרונות שנעשו במערכת ומכאן באתר האינטרנט לפי תאריך ושעה מדויקת על ידי כלל מורשי הגישה למערכת, דבר המהווה יתרון בעת בעיה כלשהי בשינוי דברים באתר או מחיקת תוכן מסוים על ידי גורם אנושי בעל גישה.
  • מודול סטטיסטיקות – באמצעות סנכרון מלא עם Webmaster Analytics, בעל האתר יכול ליהנות ממעקב אחר כלל הנתונים הסטטיסטיים, בין היתר כמות כניסת גולשים לאתר על פי טווחי זמן שונים, גרף דינמי הניתן לרוטציה והגדלה אשר מעיד על מדד כניסות בסדר גודל עולה ויורד, מעבר הגולש לדפי אינטרנט שונים ועוד.
  • עורך תזכורות – באמצעות מודול תזכורות, בעל האתר יכול להציב לעצמו תזכורות באמצעות עורך תוכן מינימלי אודות פעולות שיש צורך לבצע במועד מאוחר יותר. עם חזרתו למערכת בעתיד, התזכורות יופיעו בעמוד הראשי של המערכת.
  • קטלוג מוצרים – עם מודול קטלוג מוצרים במערכת, ניתן לערוך כל מוצר בקלות ופשטות, שילוב מספר תמונות עם המוצר ואלמנטים נוספים.
  • מערכת תואמת ל-SEO – מערכת ניהול תוכן מקצועית ואופטימלית היא מערכת אשר מותאמת לקידום אתר האינטרנט במנועי החיפוש, באמצעותה ניתן לעמוד בפרמטרים מכריעים בתחום ה-SEO, כגון הגדרת מילות מפתח, כותרות, תיאור SEO, הגדרת alt text לתמונות וסרטונים כפרמטר לקריאת תוכן מדיה על ידי מנועי החיפוש ועוד.
 
דירה מעוצבת בירושלים לדוגמה
 

קידום אתר למשרד תיווך באינטרנט

אחת הדרכים העיקריות לנצל את מלוא הפוטנציאל השיווקי מרשת האינטרנט היא באמצעות קידום אתר האינטרנט במנועי החיפוש, הן על ידי תהליך קידום אתרים אורגני או דרך בניית קמפיין שיווקי באמצעות קידום ממומן, כך או כך תוכלו לקבל חשיפה ופרסום ויחד עם זאת קהל יעד פוטנציאלי.
Digital.S.T קידום אתרים, פועלת בשיטת קידום מובילה המתאפיינת כבר מעת תהליך בניית אתר האינטרנט תוך אופטימיזציה מלאה של הקוד עקב עמידתנו בתקנים המובילים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר ופועלת בשיא הכוח להביא את אתר האינטרנט שלכם לתוצאות החיפוש הגבוהות ביותר, זאת ניתן לראות עקב הלקוחות הרבים שמופיעים אצלינו במקומות הראשונים בשלל ביטויים תחרותיים.
 
לקבלת הצעת מחיר עוד היום, פנו לדף יצירת קשר והשאירו פרטים.