ז

מחירון אחסון אתרים

שרתים במחירים ללא תחרות

DigitalST אחסון אתרים מציעה מגוון חבילות אחסון מקצועיות על גבי שרתים מתקדמים מבוססים מערכת הפעלה CentOS של חברת לינוקס העולמית. השרתים שחברת DigitalST מחזיקה הינם שרתי מותג איכותיים בעלי חומרה חזקה המבטיחים פעולה תקינה ויציבה וביצועים מקסימליים. שרתיה של חברת DigitalST ממוקמים בחוות השרתים המתקדמת של חברת 012 סמייל המספקת מהירות חיבור מקסימלית.
 

אחסון אתרים לינוקס

כלל חבילות האחסון העומדות בפני לקוחותינו ניתנות על גבי שרתי לינוקס אשר מאפשרים רמת יציבות אופטימלית ואמינה. שרתים אלה מכילים תוכנות אבטחה מקצועיות המאפשרות מערך הגנה מקיף לכלל האתרים המאוחסנים בהם.
 

אחסון אתרים ווינדוס

ניתן לעשות שימוש בשרת אחסון מבוסס מערכת הפעלה ווינדוס על פי דרישה מותאמת מראש.
 

  • אחסון אתרים Lite – אחסון לאנשי מקצוע

חבילת אחסון זו מותאמת לבעלי מקצוע אשר ברשותם אתר תוכן בודד המציג עצמם אל לקוחותיהם בצורה תמציתית ועניינית. החבילה מורכבת מנפח אחסון קטן של 20 מגהבייטים ושטח תעבורת נתונים של עד כ- 8 GB. כמו כן אפשרות לרישום כתובת דומיין אחת ואופציית סאב דומיין בלתי מוגבלת.
 

  • אחסון אתרים Basic – אחסון לעסקים קטנים

חבילת אחסון אתרים בסיסית המותאמת לבעלי עסקים קטנים המעוניינים באחסון אתרי נחיתה/תדמית. חבילה זו מורכבת מנפח אחסון של 400 מגהבייט ושטח תעבורת נתונים חודשית של עד כ- 20 GB. אפשרות לפתיחה של עד 10 תיבות דואר אלקטרוני בעלי תוכנת אנטי ספאם לסינון דואר זבל.
 

  • אחסון אתרים Standard – אחסון לעסקים בינוניים

חבילת אחסון זו מורכבת מנפח אחסון של 800 מגהבייט ושטח תעבורת נתונים של עד כ- 40 GB. החבילה תתאים לבעלי עסקים בצמיחה אשר מעוניינים לאחסן אתר תדמיתי או קטלוגי. חבילה זו מגיעה עם אפשרות של רישום 5 דומיינים שונים וכן כמות של 30 תיבות מייל אפשריים.
 

  • אחסון אתרים Premium – אחסון לחברות וארגונים

חבילת אחסון זו הינה חבילה בעלת נתונים מרשימים ומספקת פתרון מקצועי לחברות וארגונים גדולים אשר מעוניינים בנפח אחסון רב. החבילה מתאימה לאחסון אתרי מסחר ותדמית וכן לאחסון אתרי פורטל ואינדקסים. בין הנתונים המוצעים בחבילה זו הינם נפח אחסון גדול של 1.5 ג'יגהבייט וכן שטח תעבורה עצום של עד כ- 300 GB.
 

  • אחסון אתרים Reseller – אחסון לפרילנסרים

חבילת אחסון אשר מתאימה לפרילנסרים המעוניינים לעשות שימוש באחסון מס' רב של אתרים. חבילה זו מורכבת מנפח אחסון של 3 GB וכן שטח תעבורת נתונים של עד כ- 300 GB. כמות רישום דומיינים וכן פתיחת תיבות מייל בחבילה זו אינה מוגבלת.
 

  • Premium Reseller – חבילה לחברות אחסון

חבילת אחסון יוקרתית המיועדת לחברות ונותני שירות בשוק אחסון האתרים. בעזרת כמות נפח של 10 ג'יגה בחבילה זו ושטח תעבורה עצום של 2 טרהבייט, ניתן לנהל מס' רב של חשבונות אחסון במקביל.עוד בקטגורייה: