תוכנות לעיצוב אתרים באינטרנט

טכנולוגיות וכלים פרקטיים בשימוש בקרב מעצבי אתרים

אתר אינטרנט אשר מעוניין לעמוד ביעדיו ומטרותיו, עליו למשוך אליו תזרים גולשים גבוה.

על מנת ולהביא מטרה זו לידי ביצוע , יש צורך בעיצוב איכותי של אתר האינטרנט, עיצוב אשר ימשוך את עינו של הגולש, יהיה ידידותי לשימוש, בעל נגישות נוחה ויגרום לגולש לחזור בעתיד ואף לשתף אתר זה במעגלים החברתיים הקרובים אליו.
עיצוב יכול להתבטאות בטקסט, כפתורים , ממשק משתמש ( User Interface),עיצוב רקעים, כותרות ומסגרות תוך התמקדות באסתטיות,העברת המסר ואטרקטיביות.
 

עיצוב אתרים מותאם אישית

כמו-כן ניקח לתשומת ליבנו שסוג האתר דורש עיצוב בהתאם – לדוגמה; 
אתר מסחרי יידרוש מאתנו ליצור עיצוב שיווקי כולל חנות וירטואלית, העיצוב צריך להיות אסטתי ולהבליט את מוצרי האתר וליצור ממשקיות משתמש נוחה לשימוש.
אתר תדמיתי יכלול בתוכו מצגות, חדשות נעות תפריטים ותוכן דינאמי.
 
לצורך זה, קיבצנו עבורכם מספר תוכנות המשומשות על ידי מעצבים מקצועיים ופרילנסרים לצורכי עיצוב אתרים באינטרנט ופעולה עם הטכנולוגיות הכי חדישות כיום בשוק תוך עמידה בסטנדרטים ודגשים שכל מעצב צריך לדעת על מנת וליצור עיצוב ייחודי העונה על דרישות הלקוח ועומד במטרותיו.
 
עיצוב אתרים מתקדם

 

להלן הרשימה של הטכנולוגיות והתוכנות המובילות כיום בתחום עיצוב האתרים באינטרנט

 

Adobe Photoshop

תוכנת הפוטושופ מבית אדובי, נחשבת כיום לתוכנה המובילה בקרב מעצבי אתרים ומוגדרת כמותג מקצועי החובה בכל סטודיו לעיצוב אתרים.
לאחרונה חברת אדובי הוציאה את Photoshop CS6 , המציעה שדרוגים לכלים קיימים והוספה של עריכת גרפיקה בתלת מימד, עריכת וידאו משופרת התמקדות באובייקטים מורכבים בתמונה כגון קצוות שיער ואפשרות למחיקת צבע רקע מסביב בקלות רבה, מברשות חדשות, יצירת צבעים וערכות צבע מותאמות מראש,שחזור אוטומטי ועוד.
תוכנת הפוטושופ התפתחה רבות עם השנים, גרסתה הראשונה הושקה בשנת 1987 ומאז הפוטושופ נחשבת כתוכנה מספר אחת בתחום עיצוב אתרים באינטרנט. 
כיום פוטושופ מושקת בגרסה מצומצמת עם אפשרויות מינימליות לעולם ה-Mobile וניתן למצוא ולהוריד אותה מכל חנות סלולרית לבעלי הסמרטפון.
 

Adobe Dreamweaver

תוכנת Dreamweaver מבית אדובי בתחילת דרכה אפשרה עיצוב ויזואלי עם שילוב עריכת קוד HTML, עם השנים חברת אדובי השיקה גרסאות עדכניות אשר הביעו תמיכה ב CSS, JAVASCRIPT ואף PHP  ו ASP. בגרסתה האחרונה – Dreamweaver CS6 מאפשרת התוכנה בניית אפליקציות סלולריות תוך תמיכה ב J-Query , העברת קבצים בעלי נפח גדול דרך ה-FTP ביעילות רבה יותר, יצירת אפקטים מרהיבים תוך שימוש במעברי CSS ועוד.
Adobe Dreamweaver זמינה ברוב השפות הרשמיות, כולל השפה העברית והערבית אמנם נדרשת גרסה מיוחדת של Dreamweaver Middle Eastern לשימוש בשפות אלו.
 

Adobe Flash

אדובי פלאש מציעה למעצבי אתרים עריכת דפי אינטרנט באמצעות אנימציות ועריכות וידאו העושות את אתר האינטרנט ליותר אטרקטיבי לגולש. עיקר שימוש בפלאש נעשה כיום בפרסומות, משחקים ואנימציות פלאש המוגדר ככלי חשוב ביצירת תוכן עשיר בדפי האינטרנט.
Adobe Flash על פי בדיקות דמוגרפיות משומש על ידי כ-99% מכלל משתמשי המחשב בעוד ו92%-95% בעלי הגרסה האחרונה והעדכנית ביותר כיום.
 

Adobe Illustrator

תוכנת Illustrator CS6 מבית אדובי היינת תוכנת גרפיקה ווקטורית העובדת בתמיכה עם מערכת Adobe Mercury Performance System ומאפשרת למעצב, עבודה עם קבצים גדולים ומורכבים בזמן קצר יותר וביעילות רבה יותר.
באמצעות תמיכה במערכותWindows ו Mac OS של 64 סיביות המאפשרות עבודה מהירה, יציבה תוך נהילות משימות יומיומיות תוך כדי יצירה ועריכת תבניות ווקטוריות ואלמנטים אשר נראו קודם לכן כקשים לעשייה לפתרון קל ומהיר.
Adobe Illustrator לא דורשת שילוב תוכנות על מנת לעבוד בה וניתן לבצע בה כמעט כל פעולה, נוסף על כך, קבצי התוכנה נתמכים על ידי התוכנות המובילות בתחום התלת מימד מחברת Autodesk – ביניהם; Maya 3D ו Max.
מאחר והתוכנה היא תוכנת גרפיקה וקטורית, היא איננה פועלת על פיקסלים, משמע אפשר לשחק עם גדלי התמונה בלי להרוס את איכות התמונה.
 

Web Easy Professional

תוכנה זו אשר פותחה מבית VCOM מציעה למעצב המתחיל כלים פרקטיים ואין-ספור אפשרויות לעיצוב, ללא כל צורך בידע ב-HTML.
Web Easy Pro מציעה מגוון תבניות וסקריפטים להוספה כמו-כן עיצובים דינאמיים המתאימים לאתרים מסחריים וכלים אשר ישמשו אתר בקידום SEO במנועי החיפוש.
תוכנה זו היינה מאד נוחה וקלילה לשימוש אך כוללת בתוכה מספר חסרונות;
  • קידוד צבעים
  • אישור תקינות תחבירית של קוד ב-HTML, CSS , XML
  • מחסור ב Google Sitemaps
  • בדיקת קישורים
  • השלמת תגיות
  • אין FTP

 

חסרונות אלו היינם רק חלק מהחסרונות המלווים את תוכנת Web Easy Professional אך היא עדיין משרתת את המטרה לאנשים חסרי ניסיון המעוניינים בהקמת אתר אינטרנט.
 
Digital.S.T LTD מציעה שרות ייחודי לכל לקוח באמצעות עיצובים מרהיבים ודינאמיים המותאמים לכל אתר על פי סוגו.
תוך יישום הטכנולוגיות המובילות והעדכניות ביותר אשר פורטו במאמר זה תחת עבודה אצל צוות מקצועי ומיומן ביותר העושה הכל כדי להגיע לתוצר המושלם ולעמוד במטרות אשר הוצבו לו.


עוד בקטגורייה: