תכנון אתר אינטרנט

איך לבנות אתר אינטרנט מקצועי?

מבוא לבניית אתרים המסביר ומפרש את תחום בניית האתרים לסוגיו, יתרונותיו וחסרונותיו.

הקמת אתר אינטרנט

הקמת אתר כוללת בתוכה מספר שלבים המביאים את בניית האתר לסיומו. קראו אילו שלבים קיימים בהקמת אתר ואיך לנהל כל שלב בצורה הטובה ביותר.

הקמת פורטל

בניית אתרי פורטל יחודיים ומקצועיים לחברות וארגונים. לימדו לזהות כיצד נראים ומתפקדים אתרי הפורטל וכיצד יש לעשות בהם שימוש נכון.

פיתוח וטכנולוגיה

בניית אתרים עם רשתות חברתיות

בניית אתרים עם רשתות חברתיות לעסקים וחברות - קרא איך תוכל להפיק יותר מאתרך באמצעות חיבור לרשתות חברתיות.

מילון מונחים בניית אתרים

מילון מונחים בתחום בניית האתרים הכולל מספר מונחים אשר חשוב לדעת את הגדרתם בעת בניית אתר אינטרנט מקצועי ואחסון האתר ברשת האינטרנט.

שילוב מערכת CRM בבניית אתרים

מערכות לניהול קשרי לקוחות - CRM, מהוות אבן דרך בכול הנוגע לניהול ושימור לקוחות במערך הארגוני של החברה. שילוב של מערכת ניהול קשרי לקוחות בבניית אתרים, מאפשר גישה דינמית ומהירה לניהול מקצועי ויעיל יותר של פרטי הלקוח.

עיצוב, מיתוג וגרפיקה

בניית אתרים עם חשיבה שיווקית

למד כיצד לבנות את אתרך באמצעות חשיבה שיווקית - בניית אתרים שיווקיים כוללים כמה שלבים מקדימים לבניית האתר.

טיפוגרפיה בעת בניית אתרים

טיפוגרפיה אינטרנטית בעת בניית אתרים היינה תהליך מורכב ומרכזי בשלב עיצוב האתר. על מנת להגיע לפתרון הטוב ביותר יש להקפיד על מספר נקודות אותם אנו מפרטים במאמר.

תוכנות לעיצוב אתרים באינטרנט

בעולם העיצוב האינטרנטי כיום אשר עומד בתחרות מתמדת על חיבתו של הגולש, יש להצטייד בכלים הכי חדשניים על מנת וליצור עיצובים מודרניים וייחודיים.

שיווק באינטרנט

קידום ברשתות חברתיות

ניהול קמפיינים מקצועי ברשתות חברתיות אינו עניין של מה בכך. אנו מתמחים בכלב שלבי השיווק מהרעיון הראשוני, ההפקה שתייצר באז והניהול השוטף לייצור יותר תוצאות מהתקציב שלך.

אופטימיזציית אתר כחלק מרכזי בבניית אתרים

אופטימיזציית אתר מהווה חלק מרכזי, חשוב ובלתי נפרד בעת בניית אתרים דינאמיים ומקצועיים. אופטמיזציה נכונה לאתר מסייעת בעלייה בתוצאות החיפוש ושיפור הדירוג בגוגל.

חמשת הדברים שיתנו לך נוכחות באינטרנט

פרסום ושיווק נכון באינטרנט כולל מספר פעולות חיוניות אשר יש לבצע בקפידה. מאמר זה מספק פירוטים נרחבים לגבי פעולות אלה וכן כיצד ניתן לבצע אותם נכונה.

ניהול תכנים

בניית אתר באמצעות מערכת ניהול תוכן

בניית אתר באמצעות מערכת ניהול תוכן מתקדמת וחכמה המאפשרת בניית אתר דינמי ומעודכן בכל עת על ידי מנהל האתר.

השוואה בין מערכות ניהול תוכן שונות

כיום נפוצות באינטרנט שלוש מערכות תוכן הפופולריות ביותר, איזו מהן יותר מועדפת , מה משפיע על בחירה במערכת ניהול תוכן אחת על גבי השניה.

הקמת אתרים במערכת וורדפרס

מערכת וורדפרס מתפקדת כאחת המערכות הפופולריות ביותר כיום להקמת אתרים מקצועיים, עם שלל אפשרויות פיתוח ותמיכה בעת קידום אתר האינטרנט, מערכת וורדפרס היינה המערכת האידאלית.

קידום אורגני SEO

קידום אתרים מקצועי

מאמר המספק מבוא אינפורמטיבי על תחום קידום האתרים האורגני והממומן תחת מנוע החיפוש גוגל ישראל וגוגל העולמי.

כתיבת מאמר כחלק מקידום אתרים

כתיבת מאמרים כחלק מתהליך קידום אתרים מהווה אבן דרך משמעותית בעת בניית האתר ואחסונו באינטרנט - גלו איך ניתן לבצע מאמר איכותי.

אופטימיזציית מאמר

בעולם קידום האתרים המודרני, בו התוכן הוא הפרמטר המכריע בתהליך קידום האתר ובעידן בו לקורא אין את הזמן הדרוש לקריאת מאמר הבנוי כדפים על גבי דפים, אלא חיפוש מאמר ענייני אשר בא לקראתו של הגולש באופן ברור, פרטני וממוקד, הכרחי לדעת כיצד לבנות מאמר.

מדריך שימוש במערכת ניהול תוכן

מבוא לשימוש במערכת ניהול תוכן

מבוא לשימוש במערכת ניהול תוכן מספק מידע מקיף אודות השימוש הנרחב במערכת ויעילותה עבור המשתמש.