אירוח אתר אינטרנט סטטי
1 תיבות דואר POP 3
גישת Webmail לדואר
תמיכה בHTML וFLASH
שרת HP מהיר ואמין
התקנה חינם!
הזמן עכשיו
אחסון אתר תדמיתי
10 תיבות דואר POP 3
400MB נפח אחסון
20GB תעבורה חודשית
דומיין CO.IL/COM מתנה
הזמן עכשיו
אחסון אתרים מקצועי
30 תיבות דואר POP 3
800MB נפח אחסון
40GB תעבורה חודשית
דומיין CO.IL/COM מתנה
הזמן עכשיו
אירוח אתר פרימיום
ללא הגבלת תיבות דואר
1.5GB נפח אחסון
הזמן עכשיו
אחסון למקדמי/בוני אתרים
פאנל ניהול חשבונות אחסון DA
עד 10 חשבונות אחסון
הזמן עכשיו
20%
אחסון אתרים למקדמים / בוני אתרים
פאנל ניהול חשבונות אחסון DA
עד 30 חשבונות אחסון
הזמן עכשיו


אחסון אתרים

אחסון אתרים מקצועי נמדד על פי מאפיינים רבים בהם חברת האחסון צריכה לעמוד. סיכמנו עבורכם את המאפינים החשובים ביותר בעת בחירת ספק אחסון אתרים ואיך DigitalST יכולה לענות על כל צרכי אחסון אתר האינטרנט שלכם.

10 יתרונות של חברת אחסון אתרים מקצועית

1. שרתים איכותיים וציוד מקצועיV
חברת אחסון אתרים מקצועית מתאפיינת בין היתר ע"י השרתים שברשותה. על מנת שיינתן שרות הולם בכל הנוגע לאחסון האתר ותחזוקתו, הכרחי כי אתרי הלקוחות יישבו תחת שרת חזק ומתאים במיוחד כאשר כמות הלקוחות הקיימת אצל חברת אחסון אתרים כה עצומה. ציוד השרתים בשרות DigitalST עומד בסטנדרטים הגבוהים ובתקנים המחמירים ביותר. שרתי מותג מסוג HP הכוללים חומרה איכותית לביצועים מקסימליים הם רק חלק מהציוד אשר אנו מציעים. אחסון אתרים על גבי שרתיה של חברת DigitalST מהווה לכלל לקוחותיה מגוון פתרונות אחסון מקצועיים ויעילים ברמה חדשנית ומתקדמת. חברת DigitalST מספקת מגוון רחב ועשיר של חבילות אחסון אתרים על מנת לענות על צורכיהם של לקוחותיה העסקיים והפרטיים.
2. שירות ללא פשרות ותמיכה טכניתV
בעת רכישת שטח אחסון, עומדים בפני הלקוח מגוון סוגי שרות ותמיכה שיש לחברת האחסון להציע. DigitalST מציעה מתן שרותים מקיפים ותמיכה מקצועית מצוות מיומן אשר יעמוד לרשותכם בכל עת, לכל מענה, בקשה או הדרכה. על מנת לספק מתן שרות אישי ומקצועי לכלל לקוחותינו, מזהה חברתנו את צרכיו של הלקוח ומלווה אותו החל מתהליך התאמת חבילת האחסון ועד למתן השרות והתמיכה המקצועית.
3. מחירים נוחים ומשתלמים ביותרV
יש לקחת בחשבון שבעת רכישת שטח אחסון לאתר עולה נושא המחיר. מחיר האחסון משתנה מחברה לחברה וכן עפ"י השרותים הקיימים הניתנים בחבילה – נפח אחסון בשרת, שטחי תעבורה, תיבות מייל, דומיינים וכו'. יש לשים לב מראש ולהקפיד כי המחיר המוצע על ידי חברת אחסון אתרים תואם את נתוני החבילה הרצויה. חברת DigitalST מקפידה על מתן מחירים נוחים ותחרותיים לצד איכות ללא פשרות.
4. צוות מקצועי מהשורה הראשונהV
חברת DigitalST מחויבת למתן שרות מסור, מקצועי, איכותי ללא כל פשרות ומקפידה על העסקת כוח אדם מיומן ומקצועי הכולל צוות טכני אדיב ומסור, אשר ישמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה, תקלה או בקשה ויספק לכם את הכלים הנחוצים לניהול אחסון האתרים הקיימים ברשותכם .
5. אבטחה מקסימלית וניטור בכל עתV
על מנת להימנע ממצבים של איבוד מידע, מותקנת על השרת מערכת אבטחת מידע אשר מטרתה להגן על אתרי לקוחות מפני פריצות ואיומים. חשוב לבדוק בעת רכישת שטח אחסון מחברת אחסון אתרים כי אכן קיים מערך אבטחה חזק היעמוד מול האיומים השונים ברשת. DigitalST מציעה שרתי מותג חזקים המאפשרים ביצועים מקסימליים וכוללים מערכת אבטחה מהמתקדמות בשוק כיום – לצד זאת עומד צוות אבטחה מקצועי המנטר ועוקב אחרי אבטחת השרתים בכל עת.
6. אחסון בחוות שרתים מקצועית – 012V
חלק בלתי נפרד מביצועי אחסון האתר היינו מיקומו והתנאים הפיזיים בהם הוא נמצא. DigitalST אינה מתפשרת ומארחת את שרתיה בחוות השרתים המתקדמת של 012 סמייל. ע"י אירוח השרת בחוות שרתים ייעודית, ניתן להגיע לביצועים איכותיים יותר וכן להנות ממהירות חיבור מקסימלית הניתנת כיום.
7. שירותים מקיפים בחברה אחתV
מגוון השרותים אשר DigitalST מציעה היינו רחב וכולל, בין היתר: בניית אתרים - הקמת אתרים ללקוחות פרטיים ועסקיים, אתרי תדמית לשיווק ופרסום עסקים, אתרי מיניסייט כחלק מקידום העסק, אתרי פורטל בעלי עמודי תוכן ופורומים. דומיינים – בחירה ורכישת שם מתחם התואם לאתרך עם אפשרות בחירת כלל סוגי הסיומות הנפוצות ברשת. SSL – פרוטוקול תקשורת המאפשר תעבורה מאובטחת ומוצפנת בעת רכישת מגוון המוצרים והשרותים הקיימים. פרוטוקול זה פועל על אישורי אבטחה מותאמים מראש. הפרוטוקול מבטיח כי הפרטים האישיים בעמוד הרכישה לא יועברו לידיים בלתי רצויות. בכדי להיות בטוחים כי אכן עמוד הרכישה היינו מאובטח, יש לבדוק שכתובת האתר מתחילה ב"HTTPS..” או לחלופין ניתן לבדוק אם אכן קיים בצד שמאל של כתובת העמוד אייקון של מנעול. מערכת ניהול תוכן – מערכת מתקדמת לניהול אתרים דינמיים ואינטראקטיביים המספקת לבעלי האתר שליטה ותכנון על מראהו וסביבתו הכוללני של האתר עפ"י רצונותיו.
8. הבחירה של החברות המובילות במשקV
DigitalST מספקת שרותים שונים ורבים למגוון החברות המובילות במשק. מאות לקוחות כבר בחרו במגוון החבילות והשרותים שיש לנו להציע ונהנים ממקצועיות חסרת פשרות. בין לקוחותינו ניתן למצוא: חברת קליגולה, Septier, Success Chargin, נאיה טכנולוגיות, תדהר, ועוד רבים אשר החליטו לקדם את העסק צעד אחד קדימה באמצעות DigitalST.
9. פאנל ניהול אחסון מתקדם – Direct AdminV
כחלק מהשרות הניתן ללקוחות DigitalST, נפתחת בפני הלקוח האפשרות לניהול אחסון אתרים באמצעות פאנל מקצועי וידידותי למשתמש (Direct Admin). יתרונות הפנל: קל לשימוש – Direct Admin הינו הפנל הנגיש והידידותי ביותר לשימוש הקיים כיום. מהיר – הפנל מעוצב ומתוכנת לביצועי מהירות מקסימליים. יציבות – הפנל מתוכנן ובנוי בצורה המאפשר מניעת תקלות והמנעות מ Down Time.
10. גיבוי המידע בשרתים אמינים ומקצועייםV
המידע הרב הקיים באתר אינטרנט דורש ביצוע גיבויים יעילים באופן שוטף לכל צרה שלא תבוא, דבר המבטיח כי גם אם אתרך נפל או ניזוק מסיבה כזו או אחרת, בוצע עליו גיבוי מקיף וניתנת האפשרות להחזירו למצבו הקיים. DigitalST מציעה שרותי גיבוי ועדכוני המידע באתר, 24 שעות ביממה.
דומיין מתנה

מעוניין לרכוש חבילת אחסון שנתית? קבל דומיין co.il/com מתנה לשנה ללא עלות. שם המתחם אותו תבחר יוטמע אוטומטית בחבילת האחסון אותה רכשת תוך 72 שעות מעת הרכישה.

שובר Google Adwords

גוגל מחלקת שוברים על סך 200 שקלים לפרסום עסקים בגוגל אדוורדס, ואתם מקבלים הזדמנות להנות משוברים אלה. DigitalST אחסון אתרים נותנת מתנה שובר על סך 200 ש"ח לפרסום בגוגל על רכישת אחסון אתר או כל מוצר אחר.

תעודות SSL

רכישת תעודת SSL ב- DigitalST - רכוש תעודת SSL עוד היום לאבטחת האתר שלך במחיר שנתי של 220 ש"ח. הטבה לרוכשים חבילת אחסון אתרים פריומיום SSL מתנה לשנה!.

לעדכון המלא
בניית אתרים בניית אתרים
בלוג בניית אתרים
עיצוב אתרים
פיתוח אתרים
חנות וירטואלית
קידום אתרים
מדריך בניית אתרים
שיווק באינטרנט
עיצוב, מיתוג וגרפיקה
פיתוח וטכנולוגיה
תכנון אתר אינטרנט
קידום אורגני SEO
ניהול תכנים
אחסון אתרים
הקמת אתר אינטרנט
מדריך אחסון אתרים
מערכת ניהול תוכן
בניית אתר אינטרנט
פיתוח מערכות מידע
יצירת קשר
בין לקוחותינו
אודות החברה
דרושים
מפת אתר
כל הזכויות שמורות לדיגיטל.אס.טי בע"מ © 2016             כתובתינו: המדע,1 "פארק המדע" רחובות                       טלפון: 1800-100-935              פקס:08-9567773                                mail@digitalst.co.il
כל הזכויות שמורות לדיגיטל.אס.טי בע"מ © 2016      |      כתובתינו: המדע 1, רחובות      |      טלפון: 1800-100-935      |      mail@digitalst.co.il
כל הזכויות שמורות לדיגיטל.אס.טי בע"מ © 2016