ז

הקמת אתרים במערכת וורדפרס

מערכת וורדפרס כמערכת לניהול אתרים ותוכן
הקמת אתרים באמצעות מערכת ניהול תוכן מסוג וורדפרס (Wordpress) זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות וקיימים כיום עשרות מיליונים של אתרי אינטרנט הבנויים על גבי מערכת וורדפרס.
אופטימליות מערכת וורדפרס לניהול אתרים מסתכמת בהיותה מערכת אשר מאפשרת פתיחת בלוג מעבר לניהול תכנים על מנת לקדם את העסק שלכם תוך כדי עדכון תכנים באופן קבוע אודות העסק שלכם.
אופטימליות בניית אתר אינטרנט בוורדפרס מתאפיינת על ידי אין ספור אפשרויות העיצוב שניתן לבצע ולהתאים לאתר על פי צורכי הלקוח.
 

יתרונות בניית אתרים בוורדפרס

בעת בניית אתר אינטרנט במערכת וורדפרס לניהול אתרים, ניתן ליהנות מיתרונות רבים הן מבחינה עסקית והן מבחינה שיווקית, בין היתרונות הבולטים והעיקריים, ניתן למנות;
  • שליטה ובקרה – מערכת וורדפרס לניהול תכנים ואתרים מאפשרת עבורכם שליטה ואדמיניסטרטיביות מלאה על אתר האינטרנט שלכם.
  • נוחות לשימוש – מערכת וורדפרס היינה בעלת ממשק משתמש מאד נוח וידידותי עבור בעל האתר, אין צורך בידע טכני קודם או צורך בידע בעיצוב אתרים או תכנות על מנת לבצע שימוש במערכת.
  • קידום אתרים במנועי חיפוש – בין היתרונות העיקריים של מערכת וורדפרס, הנו היתרון המהותי בהתאמת אתר האינטרנט למנועי החיפוש בעת קידום אתר האינטרנט בתהליך קידום אתרים אורגני. כמו כן, אתרים הבנויים על מערכת זו מקבלים תעדוף רב יותר על ידי מנועי החיפוש על פני מערכות אחרות ומקבלים דירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש האורגניות.
  • קוד פתוח – מערכת וורדפרס מנוהלת ומפותחת בשיטת קוד פתוח או Open Source דבר אשר לא משאיר אתכם תלויים בספק אחד שרק הוא יודע לתפעל, לנהל ולתחזק את המערכת אלא נותן לכם את האפשרות לבחור את הספק שלכם ולהחליף במידת הצורך.
  • אפשרויות רבות – מערכת זו מספקת אין ספור אפשרויות עיצוב לביצוע תוך התאמה אישית לצורכי הלקוח על מנת לענות על יעדיו העסקיים והשיווקיים.
  • פרסום ושיווק – מערכת וורדפרס מאפשרת ייעול העסק שלכם באמצעות פרסום ושיווק ברשתות חברתיות וזאת על ידי קישור וכפתורי שיתוף אל הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר.
 

מערכת וורדפרס כמערת ניהול תוכן מתקדמת

כחלק מהיותה של וורדפרס מערכת ניהול תוכן, ניתן להוסיף, לערוך ולמחוק תכנים וקבצי אודיו ווידאו כאוות נפשכם ללא כל צורך בניסיון קודם או ידע טכני בעיצוב ותכנות.
ניהול התכנים מתנהל על ידי עורך תוכן מקצועי אשר מאפשר עבורכם לכתוב תכנים מקצועיים על פי כללי הטיפוגרפיה, התאמת כותרות לפי חשיבות, העלאת תמונות וסרטונים ואופציה להגדרת alt text על מנת ומנועי החיפוש יוכלו לקרוא את הקבצים, פרמטר זה מקבל חשיבות רבה בעת קידום אתר האינטרנט.
 
 
הסרטון הבא יציג עבורכם כיצד לבנות אתר אינטרנט מקצועי במערכת וורדפרס, צעד אחר צעד.
 
אופטימליות המערכת נמדדת באמצעות היותה אידאלית לקידום אתר האינטרנט בשיטה האורגנית במנועי החיפוש, התאמת המערכת לפרמטרים הרבים אשר מרכיבים את אלגוריתם הדירוג של Google ומנועי חיפוש אחרים, על ידי קביעת תיאורי מטא, תגיות, אפשרויות עריכת תוכן והקפדה על טיפוגרפיה ועוד.
כמו כן, האפשרות לפתיחת בלוג עבור העסק שלכם מהווה דרך נוספת לקידום אתר האינטרנט על ידי עדכון קבוע של תכנים וחדשות בתחום העיסוק שלכם.
 

סוגי אתרי אינטרנט שניתן לבנות באמצעות מערכת וורדפרס

מערכת וורדפרס פותחה בתחילת דרכה כמערכת לניהול בלוגים עם מספר תבניות עיצוב, מאז המערכת אשר פותחה בקוד פתוח התפתחה ושודרגה וכיום מאפשרת בניית אתרים מקצועיים ואיכותיים אך עדיין דוגלת בניהול אופטימלי של בלוגים לעדכון שוטף של תכנים.
מערכת זו מאפשרת בניית אתרי תדמית אשר ישקפו את מטרות העסק שלכם תוך יצירת דפי אינטרנט רבים באתר, קטגוריות ותפריטים בעלי ניווט נוח וידידותי, באמצעות תוספים רבים אשר מוצעים למשתמש ניתן ליצור גלריות תמונות, העלאת מדיה ובניית אתר תדמיתי שמשקף.
ניתן גם בעזרת מערכת זו ליצור אתרי תוכן ופורטלים בעלי אלפי עמודים וקטלוג לקטגוריות ותפריטים שונים, יצירת אתרים עשירים בתוכן ומידע שימוש בפוסטים ועוד.
 


עוד בקטגורייה: