אפיון אתרי אינטרנט

ליווי, אפיון וייעוץ בבניית אתרי אינטרנט מורכבים

אפיון אתר אינטרנט בתהליך מקצועי

כשניגשים לפרויקט חדש, מורכב ככל שיהיה, אנו דוגלים בשיטה המלווה ומשתפת את הלקוח בכל שלב בתהליך האפיון. במהלך השנים, פיתחנו מתודולוגיית עבודה ייחודית המאפשרת לנו לקדם את הפרויקט ואת מטרותיו גם תוך כדי תהליך האפיון, באמצעות צורת העבודה הנ"ל, אנו בונים תוכנית עבודה פרוגרסיבית המשתנה מעת לעת ומנתחת את הפרויקט לעומקו ולרחובו.

ע"מ להבין את הרעיון העומד מאחורי הפרויקט, אנו מאפיינים כל מטרה כחזון אינדיבידואלי המשרת את שאיפת העסק ואת צרכיו. לשם כך, אנו מחלקים את האפיונים שלו למספר גורמים המהווים פסיפס מקצועי המחבר את חלקיו אל תמונה אחת המשקפת את התוצאה הרצויה.

לאחר האפיון הראשוני המתבצע בפגישה משותפת עם הלקוח, אנו מעבירים את המידע אל תוך קובץ מלל המחלק את הפרויקט למודולים, פונקציות ומטרות עסקיות. המסמך מהווה חותם איכות למיומנות הנדרשת בעת ביצוע הפרויקט ומאפשר לבעל העסק להשתמש בו למגוון שירותים שונים בעת התחלת הפרויקט או בסיומו.

שלבים בתהליך

 • פגישת היכרות עם הלקוח
  %
 • חקר שוק ומתחרים
  %
 • הצבת מטרות ויעדים
  %
 • פגישת אפיון ראשונית
  %
 • אפיון דרישות בכתב
  %
 • אפיון טכני
  %
 • ישיבת סיכום
  %

כחלק מהשירותים השונים בהן ניתן להשתמש במסמך האפיוןהצעות מחיר מחברות בניית אתרים

הצגת תוכנית עסקית טכנית למשקיעים

קידום אינטרסים טכנים מול בעלי ענייןצמיחה מבוססת תוצאות

איך אנחנו יכולים לעזור למותג שלך לצמוח?

אנו מודעים למצוקה, ערים לבעיה ונכונים לדהירה קדימה אל עבר המטרה העסקית והפרטית שלך כבעל עסק, חברה או מותג. בניית אתר אינטרנט מקצועי וקידום המותג שלך היינו בעדיפות ראשונה אצלנו ולכן אנו מגדירים ביחד עמך את המטרות והיעדים הנכספים אותן נרצה לקטוף ולכבוש בתהליך.
אנו שותפים עסקיים בתהליך אפיון המוצר ומהווים גורם מרכזי בהוצאתו לפועל.

מי ילווה אותך?

מנהל פרויקטים מנוסה

מנהל פרויקטים בעל ידע עשיר הן בפן המקצועי והן בפן הניהולי, המציג יכולות ברמה הגבוהה ביותר, המלווים מידי שנה עשרות לקוחות להצלחה בזירת האינטרנט התחרותית.
מכתבי המלצה רשמיים ניתנו ע"י גופים מרכזיים ותאגידים: - המרכז הבינתחומי בהרצליה - המנהל האזרחי ליהודה ושומרון – מדינת ישראל

שירות ותמיכה לאחר עליית הפרויקט לאוויר

שירותי ניהול אתרים ותמיכה טכנית

אנו מציעים שירותי ניהול אתרים ותמיכה טכנית לבעלי חברות ועסקים הן בפן הטכני ניהולי והן בפן התוספות והעדכונים בפרויקט. ניהול הפרויקט השוטף מהווה גורם להצלחת הפרויקטים שלנו ומגבה את לקוחותינו בכל עת בדרך לשלמות מודולרית של הגשמת דרישותיהם לאחר סיום תהליך בניית אתר אינטרנט עם DigitalST.

באמצעות מערכת תמיכה ייחודית אנו מהווים שכבת הגנה הפועלת בשלושה רבדים ומאפשרת תקשורת יעילה עם הצוות הטכני ומחלקת התמיכה.

כחלק משירותי התמיכה והניהול השוטפים, אנו מספקים שירותי אחסון אתרי אינטרנט לכלל לקוחותינו הכוללים גיבוי, ניטור ואבטחה. שירותי אחסון האתרים מלווים בצוות תמיכה מקצועי הער למצב האתר 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע 365 ימים בשנה.

לקביעת פגישת ייעוץ

כל הזכויות שמורות © דיגיטל.אס.טי בע"מ - Digital.S.T LTD | IJA