ז

בניית אתר אינטרנט לחנויות אופנה

אתר אינטרנט מקצועי ומנצח עבור חנויות אופנה
DigitalST מתמחה בשירותי בניית אתרים לחנויות אופנה ומותגים בתחום הטקסטיל בהתאמה אישית, תוך אספקת המוצר המקצועי ביותר התואם את צורכי הלקוח ומטרותיו השיווקיות של העסק.
 
עם שיטת פיתוח ועיצוב מקצועי התואם את הסטנדרט הגבוה לבניית אתרים באינטרנט, אנו מצליחים להפוך כל אתר אינטרנט לכלי שיווק אופטימלי עבור בעל המקצוע.
אנו מאמינים שלכל אחד מגיע אתר אינטרנט מקצועי וייצוגי בין אם מדובר בעסק, חברה או אינדיבידואל ועל מנת להגיע לפוטנציאל המקסימלי ממנו הוא נדרש במגוון פרמטרים, החל מעיצוב אטרקטיבי וייחודי וכלה בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לצד ליווי צמוד של המומחים של DigitalST לאורך כל הפרויקט מתחילתו ועד סופו תוך מתן תמיכה טכנית עבור כל שאלה ובעיה.
 

מה נדרש לבניית אתר מנצח לחנות אופנה

בעת בניית אתר אינטרנט עבור חנות אופנה יש צורך לבצע תהליך אפיון מקיף ומקצועי על מנת להתאים אותו עבור מטרותיו השיווקיות של העסק. חשוב לציין כי ישנן חנויות אופנה רבות ומגוונות המתמחות בתחומי אופנה שונים, בין אם מדובר בהנעלה, הלבשה תחתונה, ביגוד, חנויות תכשיטים, אופנת ילדים, גברים ונשים ועל כן יש צורך כי אתר האינטרנט יותאם לתחום בו עוסק העסק.
 
כמו כן, עסקים רבים מעוניינים בהקמת אתר אינטרנט לעסק על מנת לשקף את שירותיהם ומוצריהם השונים לקהל יעד באינטרנט על מנת להעלות את המודעות של העסק, לשם כך יזדקקו לאתר תדמיתי קטלוגי מקצועי אשר יספק מענה מקצועי למטרה זו.
עסקים אחרים ירצו אתר אינטרנט בעל חנות וירטואלית אשר ניתן לרכוש ישירות דרכה את כלל המוצרים המובילים באתר.
 
לשם כך יהיה צורך בעריכת קטלוג מוצרים מתקדם אשר יאפשר עריכה, הזנה של מוצרים, הוספת מצגת תמונות עבור כל מוצר ואף סרטון וידאו אם יש צורך.
כמו כן, יהיה צורך במודולים נוספים לדוגמת עגלת קניות מקצועית שתאפשר קבלת אינדיקציה אודות סך כל הקניות שבוצעו על ידי המשתמש, סטטוס המוצר ונתונים סטטיסטיים נוספים.
 
בניית אתר אינטרנט עבור קליגולה - חנות אופנה להנעלה נשית (קולקציית קיץ)
אתר אינטרנט הנבנה ב DigitalST לחברת האופנה קליגולה
 

אפיון מקצועי עבור אתר האינטרנט

בכדי לדעת מול מה אנו עומדים ולספק את המוצר המקצועי ביותר עבור הלקוח, נעשה תהליך אפיון לאתר האינטרנט על ידי שני הצדדים כאשר במסגרת התהליך דנים הצדדים אודות הסוגיות השונות אשר מאפיינות את אתר האינטרנט תוך כדי אספקת פתרונות מקצועיים ואופטימליים עבור אותן הסוגיות.
הסוגיות אשר יכולות לעלות בעת תהליך אפיון אתר האינטרנט כוללות בין היתר:
 
  • סוג אתר האינטרנט - אשר מתבקש על ידי הלקוח תוך תיאום עם מטרותיו. סוג האתר יכול להיות אתר תדמית, אתר קטלוגי, אתר מסחרי בעל חנות וירטואלית, פורטל חנויות אופנה ועוד. אפיון פרמטר זה חשוב מאחר וכל סוג אתר דורש תהליך פיתוח שונה בשילוב המודולים והפיצ'רים המתאימים על מנת לענות על צורכי הלקוח באופן המיטבי.
     
  • מטרותיו של העסק – מהי מטרתו של בעל העסק אותה הוא מעוניין להשיג באמצעות אתר האינטרנט? האם מטרתו היא לשקף את שירותיו באמצעות אתר אינטרנט? חנות וירטואלית אשר ניתן לרכוש ממנה ישירות את מוצרי העסק? קטלוג אשר מציג בסך הכל את שירותי העסק ומוצריו ומפנה את הלקוח הפוטנציאלי לבית העסק? ועוד. באמצעות אפיון פרמטר זה, נדע להתאים את ממשק המשתמש, לפתח את המודולים המתאימים ולהבטיח עמידה במטרה באמצעות עיצוב מקצועי, פיצ'רים ומגוון אפשרויות נוספות.
     
  • עיצוב גרפי – בניגוד לאתרי תוכן, אתרי מוסדות וחברות גדולות, חנויות אופנה ועל אחת כמה וכמה אתרי אינטרנט לחנויות אופנה דורשות עיצוב גרפי ברמה הגבוהה ביותר על מנת להבטיח את הישארותו של הגולש, חזרתו בעתיד ואף המלצתו לחברו על אתר האינטרנט שלכם. חברת DigitalST מתמחה בעיצוב אתרים בהתאמה אישית ברמה הגבוהה ביותר תוך ניסיון של שנים ומיומנות עם עשרות פרויקטים שונים, מגוונים ומאתגרים - מתוך כך, הגענו ליכולת מקסימלית בהפיכת כל עיצוב לטרנד ייחודי בפני עצמו אשר מהווה את כרטיס ביקור העסק ברשת האינטרנט ועומד כעיצוב אטרקטיבי, מודרני ומקצועי. במסגרת תהליך האפיון נגדיר מה יידרש עבור עיצוב אופטימלי של אתר האינטרנט: החל משילוב סרטון וידאו, הוספת תמונות מתאימות, עיצוב תפריטים ודפי האינטרנט השונים, התאמת צבעים, עיצוב לוגו ובאילו טכנולוגיות וכלים נשתמש לשם כך.
 
בניית חנות אלקטרונית עבור חנות אופנה להלבשת ילדים - Baby Nation
עיצוב ובניית אתר אינטרנט לחברת BabyNation אופנה לפעוטות והגיל הרך
 

מערכת ניהול תוכן אינטראקטיבית

באמצעות מערכת ניהול תוכן ניתן לספק עבור בעל האתר גישה מלאה לניהול אתר האינטרנט באופן אופטימלי פשוט ונוח עם ממשק משתמש ידידותי האפשר עריכת תכנים, הוספת מוצרים, תמונות, סרטוני וידאו, ניהול מצגת, ניהול קטלוג מוצרים, הוספת דפי אינטרנט ותפריטים כאוות נפשו של מנהל האתר, סנכרון מלא עם Webmaster Analytics המאפשר מעקב אחר נתונים סטטיסטיים כמו: כמות הגולשים אשר ניגשו לאתר בפרקי זמן שונים, מודול לוגים ופעולות אחרונות שיספק עבורכם אינדיקציה מלאה אודות שינויים ופעולות אשר התבצעו באתר האינטרנט, ניהול איזור אישי וקבלת טפסי יצירת קשר ישירות למערכת במקביל לתיבות הדואר האלקטרוני.
 

קידום אתר אינטרנט לחנות אופנה

הקמת אתר אינטרנט בלבד אינו די על מנת להשיג פוטנציאל שיווקי מקסימלי ממנו. אנו מתמחים בקידום אתרים באינטרנט למקומות הראשונים על מנת לספק עבורם את המודעות והפרסום הנדרש לקבלת תעבורת גולשים רחבה וחשיפה מקסימלית וכמו כן, הגדלת אחוזי המרת הגולשים ללקוחות משלמים.
תחום האופנה הנו תחום תחרותי המשתנה ללא הרף, לכן וחנויות אופנה רבות מתקשות להגיע לדירוגים המבוקשים, באמצעות התהליך המקצועי של קידום אתרים ב DigitalST ניתן לקדם את אתר האינטרנט שלכם למקומות הראשונים וליהנות ממקסימום חשיפה והגעה לקהל היעד הפוטנציאלי.
 
תהליך קידום אתרים מתבצע לאורך זמן באמצעות מגוון שיטות אורגניות שנועדו לשפר את אתר האינטרנט מבחינת תוכן, מבנה, קוד וכמו כן על מנת לספק עבור הגולש את המידע הרלוונטי והעדכני ביותר עבור שאילתת החיפוש שלו.
באמצעות מתודולוגיית עבודה ייחודית, אנו יודעים לפעול נכון ולהוביל עסקים, חברות ומותגים אל עבר ההצלחה בקידום אתר האינטרנט שלהם אל ראש תוצאות החיפוש. כנגזרת מכך, לקוחות רבים שיפרו את היעדים העסקיים שלהם והגיעו לקהל יעד חדשים ומגוונים באינטרנט.
 
 


עוד בקטגורייה: