פיתוח אתרים ומערכות מידע

פיתוח בהתאמה לצרכי הלקוח

פיתוח מערכות מידע בסביבת האינטרנט

מערכות מידע בסביבת האינטרנט הן הדוגמה הטובה ביותר לכך שהשלם גדול מסך חלקיו. הדיגיטליזציה בעולם העסקי עוברת מהפכה ורבים מבינים שמערכות מידע משומנות היטב הופכות את התנהלות של הארגון ליעילה, אפקטיבית ומהירה. חברת DigitalST היא בית תוכנה שמתמחה בפתרונות מתקדמים לפיתוח מערכות מידע ברמת Custom Made ובתפירה אישית.

פיתוח מערכות מידע
1.

אפיון וניתוח צרכי הלקוח

ניתוח צרכי הארגון תוך חתירה ליצירת חוויית משתמש ידידותית. תפיסה שרואה את המערכת כמכלול ובמקביל נותנת דגש לכל רכיב ורכיב.

2.

פיתוח והטמעת הפרויקט

צוות מתכנתים ומנהלי פרויקטים שמפתחים מערכות המידע לארגון בהתאמה אישית. אנשי שירות שמסייעים להטמעת המערכת ומקיימים קשר רציף עם הגורמים השונים מצד הלקוח.

3.

ליווי ושירות

מתן ליווי ושירות בזמינות מרבית לכל אתגר, בקשה או צורך. עמידה לימין הלקוח תוך ביצוע התאמות ופיתוח פתרונות טכנולוגיים משלימים.

פיתוח בסביבת WEB

DigitalST מציעה מעטפת שלמה ואיכותית של פיתוח בסביבת Web. צוות המתכנתים והמפתחים שלנו שולט בכל השפות והמערכות על גרסאותיהן החדשות והעדכניות ביותר. JavaScript, Node.js, PHP, SQL והרשימה נמשכת. היכולות המקצועיות שלנו מתממשקות עם הצרכים הספציפיים של הפרויקט ומאפשרות להתמודד עם כל אתגר או משימה ביעילות ובמהירות.

בניית אתרי סחר

לחברת DigitalST מתודולוגיה ייחודית לבניית אתרי אינטרנט המיועדים למסחר. אנו מפתחים מערכות מידע שמצד אחד מספקות תחכום ברמה גבוהה ומצד שני שמות דגש על נוחות תפעול וחוויית משתמש. בכל פרויקט נעמיד לרשותכם מגוון כלים אנליטיים לניתוח ביצועים ונייצר מערכות ברמת Custom Made לניהול מוצרים, ספקים, תיקי לקוחות, הזמנות, משלוחים, החזרות, עובדים, סניפים, הנהלת חשבונות ועוד.