עיצוב אתרים

החל ממיתוג רשתות אופנה וכלה בעיצוב אתרי אינטרנט, סטודיו העיצוב של DigitalST מציג יכולות טכניות-עיצוביות יוצאות דופן הממקמות את המותג שלך בחזית האומנות הטכנולוגית.
עיצוב קונספט TestInsight מיתוג אינטרנטי Maimon Hotel עיצוב אתר Segway Israel גיבוש מותג Technoso עיצוב חנות אינטרנטית AudioClub עיצוב מערכת מידע המרכז הבינתחומי הרצליה

עיצוב אתרים עם טאץ' יחודי

הרעב הבלתי פוסק ליצירת טרנדים ייחודיים, האומנות העל זמנית והקפדה על מבנה ממשק משתמש מבוסס תוצאות, כל אלו יוצרים את המסלול אל המותג הבא שלך.
אנו בדיגיטל.אס.טי דואגים בכל רגע נתון להתעדכן בקו האומנות ולבסס את נראות האתרים שלנו בקונספט סוליפסיזי המגדיר את המציאות מחדש.
אומנות עבורנו חוצה גבולות אינטרנט-תוכן ולכן מתבטאת גם בקופירייטינג המוטמע באתרי לקוחותינו.
הקונספטים בהם אנו משתמשים לאומנות שלנו מקדמים את האינטרס והבידול של מותגי לקוחותינו ומעניקים לנו וללקוח תחושת נראות ייחודית.

עבורנו, כל אתר הוא יצירת אומנות ולכן אנו דואגים לבטא באופן חד-חד-ערכי את הקונספטים שלנו. לצד האומנות שלנו, אנו דואגים להגשים חזון הלקוח באמצעות שיתוף מלא בתהליך ואפשרות לקידום המטרות השיווקיות של העסק או החברה.

מעוניין בהצעת מחיר לעיצוב אתר?

עיצוב אתרים - קונספט קודם לכל

בניגוד לדעה בה ממשק המשתמש קודם לגיבוש הקונספט, אנו בדיגיטל.אס.טי מאמינים כי גיבוש הקונספט למותג שלך חשוב ואף הכרחי עוד בתחילת תהליך העבודה ולכן אנו מקדמים את זהות המותג עוד משלב הפגישה הראשונית.

היתרונות בעיצובים שלנו

יצירתיות פורצת דרך וכלים מתקדמים

בחברת DigitalST אנו מתגאים בנבחרת של מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה. המעצבים שלנו הם גם יצירתיים וגם מקצוענים שיודעים לעבוד עם כל הכלים החדישים והתוכנות המתקדמות בעולם.

בידול וייחוד

בעולם תחרותי ודינאמי שבו עסקים נאבקים זה בזה על כל פיסת נדל"ן ווירטואלית, עיצוב אתרים חייב לייצר בידול. הן ברמת המאקרו מול אתרים בתחומים מקבילים והן ברמת המיקרו מול מתחרים ישירים. המעצבים של Digital ST יודעים את זה היטב ומספקים לכם נראות ייחודית.

הנעה לפעולה

עיצוב אתרים הוא לא רק יופי אלא גם אופי. כשהעיצוב מצליח להעביר לגולשים את המסרים הנכונים הוא הופך לכלי שיווקי שמניע לפעולה. בחברת DigitalST מתחקים אחר המסרים השיווקיים של העסק כבר בשלב העיצוב. אנו משלבים בעיצוב אלמנטים וויזואליים מגוונים כמו רכיבים ופיצ'רים מתוחכמים.

חוויית משתמש

עיצוב אתרים חייב להיות משולב עם יצירת חוויית משתמש (UX). בחברת Digital ST נספק לכם עיצוב אתרים מודרני ועדכני שמאפשר לגולשים לנוע בקלילות בין עמודי האתר השונים ולהגיע במהירות לנקודות המפתח הרצויות.

התאמה למסכים שונים

למעלה מ-50% (ויותר) מהגולשים שמגיעים לאינטרנט נוחתים במרחב המקוון דרך סמארטפון, טאבלט או טלוויזיה חכמה. בחברת DigitalST מתמחים בעיצוב עם התאמה מושלמת למסכים שונים (Responsive Design).

עיצוב בהתאמה אישית

אנחנו מאמינים שאתר האינטרנט של הארגון צריך להיות מעוצב בצלמו של המותג ולא נתפשר על התאמה אישית עד לרמת כל פיקסל ופיקסל בפרויקט. המעצבים של Digital ST יעשו הכל בכדי להתאים את אתר האינטרנט ללקוח ולא להפך.

ממשקי משתמש

עד כמה זה מדעי?

במשך שנים התנהלה תעשיית האינטרנט ללא קו מנחה לממשק המשתמש באינטרנט. במהלך השנים האחרונות אנו ערים למגמה ההולכת וגוברת בה ניתנת חשיבות לממשקי המשתמש באתרי האינטרנט העדכניים.
מתוך הבנה והכרה של התחום, אנו כאן בכדי לנפץ מספר מיתוסים המשרתים בעלי אינטרסים ומקדמים מטרות שיווקיות-תחרותיות בלבד הזורעות חול בעיני הלקוח.

אפקטיביות תכנון ממשק משתמש

האפקטיביות הראשונית בתכנון ממשק משתמש אינה משתנה מאתר לאתר ולכן מבוססת על חשיבות התוכן המוצג בעמוד הבית ובעמודי התוכן הפנימיים באתר. נהוג לחשוב כי ניתן לתכנן בקפידה ולבדוק היכן הגולש מתמקד עוד לפני עליית האתר, אך ניסיוננו הרב סותר דעה זאת ומציג קונטרה מקצועית.

בחינת אפקטיביות הממשק ניתנת לבדיקה רק לאחר עליית האתר לאוויר, באמצעות כלי סטטיסטיקה שונים ובינהם גוגל אנליטיקס המנתחים באופן מדויק את התמקדות העכבר של הגולש באמצעות מפות חום. בעקבות דעה רווחת זאת, אנו מבטלים את ההתמקדות חסרת המשמעות בתכנון רב שלבי של ממשק המשתמש ומגדירים את החשיבות של המידע ע"פ ראות עיננו בשיתוף עם הלקוח. בכדי לדייק את דעתנו בעניין, נסכם כי ממשק משתמש אינו חסר חשיבות, אך ניתן לבחינה רק לאחר עליית האתר לאוויר.

מה כן חשוב בעיצוב אתרים?

ובכן, לאחר שניפצנו את מיתוס ממשק המשתמש, נתמקד במה אנו רואים כנכון בעת תכנון תהליך עיצוב האתר.

קונספט ייחודי
קונספט ייחודי בעת בניית אתר אינטרנט אינו מתבטא רק בבידול מהמתחרים, אלא בחלקו האינטגרלי בתהליך עיצוב האתר. תהליך העיצוב שלנו מתחיל מסקיצות PSD בפוטושופ ולכן מהווה חותם לייחודיות כל אתר אותו אנו מעלים לאוויר.

שפת מותג אחידה
שפת מותג אחידה מהווה תורה שבע"פ בתעשיית העיצוב ככלל. אנו דואגים לכך שגם כאשר תתבצע עבודת מיתוג לוקלית לדפים שונים באתר, תישמר שפת המותג האחידה לצורך הבנה של הגולש והלקוח כי מדובר בבראנד עצמאי.

פונטים בעלי משמעות
המשמעות של פונטים בעולם האינטרנט הנוכחי חוצה גבולות מסך-גולש ומקדמת את האסטטיקה הפסיכולוגית המוקרנת מן האתר. אנו מאמינים בפונטים ייחודיים ומתוך כך רוכשים עבור לקוחותינו מתוך הספקים המובילים.

עיצוב אתרי אינטרנט


עיצוב אתרים - יצירתיות פורצת גבולות
טאץ' ייחודי של מעצב בעל רקורד הוא מאסט בעת יצירת בידול, אנו מזמינים אתכם ואתכן להביט באתרי לקוחותינו בחלקו העליון של הדף או בעמוד תיק העבודות שלנו.

מעוניין בהצעת מחיר לעיצוב אתר?