חנות וירטואלית

חנות אינטרנטית שתקפיץ את העסק שלך קדימה
מעוניינים בחנות שתביא תוצאות? עייפים מניהול מיושן ומחירים מופרזים? גלו את מערכת החנות הוירטואלית DigitalShop המגדילה את מכירות העסק שלכם, מעצימה את המותג וחושפת אתכם לקהלי יעד חדשים.

המומחים בהקמת חנויות אינטרנטיות מקצועיות

מערכת האיקומרס DigitalShop מציבה סטנדרט חדש ומקדמת את השוק לעיצוב ייחודי בהתאמה אישית לצרכי הלקוח עם דגש על הפרטים הקטנים ותוצאות מבוססות מחקר.

אנו מחויבים לתוצאות בעבור הלקוחות ולכן משתמשים בכלים אנליטים לעקוב אחרי כל פעולה של הגולש ולהפיק יותר רווחים מהחנות האינטרנטית שלך.

Mac iPad iPhone

לקבלת הצעת מחיר לחנות אינטרנטית

כל הדרכים למכור(יותר) באינטרנט

ניהול עסק או מותג אינטרנטי אינו מסתכם במערכת הניהול, אנו ב DigitalST הצבנו לעצמנו כיעד להגדיל את הביצועים, לקיים את הנוכחות הוירטואלית בהתאם ליעדי לקוחותינו ולהפחית את זמן הניהול באמצעות כלים שונים.

איך אנחנו עושים את זה?
  • אנו מצליבים מידע ממקורות שונים ובכך יוצרים תמונה מדויקת של הדרך להגדלת המכירות
  • המערכת שלנו מקמת את המוצרים שלכם גם ברשתות החברתיות ובכך מופיעה בכל מדיה אפשרית
  • אנו יודעים איך לנתח את התוצאות מהקמפיין בגוגל או בפייסבוק ובכך דוחפים את השיווק שלו
  • אנו מתחברים לכל מערכת בשוק הנהלת חשבונות, סליקה ומשלוחים.


מה יהפוך את החנות שלך למקצועית יותר?

לפני שאתם מקימים חנות וירטואלית יש להקפיד על מספר נושאים

ניהול תקציב נכון

התקציב שלכם היינו גורם מכריע בשיווק האינטרנטי, תקציב "לא מנוהל" יציב אתכם בחיסרון מול המתחרים. התקציב היינו הנגזרת הבלעדית של מנהל העסק והתוצאות הרצויות מאתר האינטרנט שלו.

עיצוב ייחודי ומקצועי

מחיר אינו הכל בחיים ולעיתים רבות אנו מוצאים אנשים שרוכשים מוצר יקר יותר רק בגלל המותג שמוביל אותו – שיווק באמצעות אתר ייחודי ואיכותי יציב אתכם בעמדה בה ניתן לדרוש יותר על המוצרים שלכם.

שירות לקוחות מנוהל נכון

שירות זמין ומקצועי עבור הגולשים היינו פריט חובה לכל בעל עסק – כפי שלקוח מעיין בחנות פיזית, גם בחנות וירטואלית מצפה הלקוח לקבל שירות זמין מנציגי העסק.

הכלים שלנו שיקדמו אתכם להצלחה

חנות מעוצבת
החנויות המעוצבות ביותר

בכדי ליצור תדמית ייחודית, אנו מציעים שירותי עיצוב בהתאמה אישית הכוללים קידום המסרים השיווקיים של העסק, יצירת נראות אידיאלית וחשיפת הלקוח לשפת המותג.

קידום במנועי חיפוש
קדם את החנות שלך למקום הראשון

היום יותר מתמיד, חשיפה במנועי חיפוש היא הגורם המשפיע ביותר על השיווק האינטרנטי שלך. פיתחנו מגוון כלים ייחודיים המאפשרים שיווק נכון, קידום האופטימיזצייה וייעוץ טיפוגרפי לקידום האתר.

כלים מתקדמים לניהול
מגוון אפשרויות לניהול החנות שלך

אנו גאים להציג את הכלי האולטימטיבי לניהול האינטרנטי שלך. כלל הפיתרונות לקידום ייעילות המותג באינטרנט נכללים במערכת ליצירת דינאמיות מוחלטת בניהול השוטף.

רוצה לדעת עוד? התייעץ עם המומחים