הטכנולוגיות שלנו

בניית אתרים מקצועית
DigitalST מספקת שירותי אינטרנט מתקדמים באמצעות הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות ביותר הקיימות כעת. אנו מבצעים פרויקטים מגוונים הדורשים מיומנות ושליטה במגוון תחומים ומקצועות בתחום בניית אתרים, גראפיקה, אחסון אתרים וקידום אתרים.
חברת DigitalST מחזיקה במודל עסקי של בניית אתרים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח תוך ליווי מקצועי ללקוח לאורך כל הפרויקט ומתן תמיכה טכנית מלאה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 יום בשנה.
על מנת לספק ללקוחותינו את המענה הטוב ביותר אנו עובדים עם הגרסאות החדשות ביותר והטכנולוגיות המתקדמות ביותר הן בתחום העיצוב הגרפי והן בתחום הפיתוח.

DigitalST כמעצמה טכנולוגית בתחום בניית אתרים

 

בניית אתרים ב- PHP5 PHP 5 – מערכת ניהול התוכן DigitalCMS מבוססת על PHP 5 המאפשר דינמיות מלאה באתר האינטרנט ושילוב מודולים ופונקציות מתקדמות בדגש על חיסכון בעלות האחסון(בהשוואה לASP.NET מייקרוסופט), יעילות המערכת ומהירות זמן התגובה. בניית אתרים באמצעות מערכת ניהול תוכן DigitalCMS מקלה על מנהל האתר ומאפשרת לו נגישות לכל חלקי האתר שלו בשילוב ממשקיות משתמש נוחה וידידותית.
הקמת אתרים ב- Ajax AJAX – מודולים רבים המוטמעים במערכת ניהול התוכן ואתרי לקוחותינו דורשים עדכון בזמן אמת(עגלת קניות, טפסי רכישה, הגדרת מוצרים וכיו"ב) – על מנת לספק את הפתרון הטוב ביותר; אנו עובדים עם AJAX להעברת נתונים בזמן אמת ללא המתנה וללא צורך במעבר עמוד על ידי הגולש.
עבודה עם בסיס נתונים MYSQL MYSQL - על מנת לשמור את המידע ונתוני האתר בצורה היעילה והמהירה ביותר; אנו עובדים עם בסיסי נתונים MYSQL המאפשרים גמישות במבנה בסיס הנתונים, חיסכון בעלות אחסון המסד ומהירות בשליפת הנתונים אל כל אתר, אפליקציה או פונקציה חיצונית.
יצירת דפי אינטרנט דינמיים ב- jQuery jQuery – על מנת ליצור דפי אינטרנט דינמיים בשילוב אנימציות ויצירת אפקטים מתקדמים, פועלים אנו באמצעות טכנולוגיית jQuery אשר מהווה כספריית JavaScript הנתמכת בדפדפנים השונים (Cross-Browser) ומטרתה העיקרית של ספרייה זו היא להקל על כתיבת סקריפטים לצד לקוח הדוגלת באמרה "כתוב פחות, עשה יותר". ניתן באמצעותה לפשט ניווט במסמכים, ליצור אנימציות, תוספים ואפליקציות Ajax.
בניית אתרים ב- HTML5 HTML5 – התפתחות הטכנולוגיה הובילה לפיתוח דפדפנים שונים בשיטת הקוד הפתוח ללא כל השגחה, פיתוח מכשירים ניידים בעלי רזולוציות שונות ומינימליות אשר יצרו מצב של חוסר אחידות ותקינות הקוד. באמצעות התקן HTML5 שדרוג לשפת התכנות HTML אשר מהווה כיום כסטנדרט גבוה לבניית אתרים באינטרנט, ניתן לבנות אתרים באמצעות קוד אחיד ותקין בהתאמה לכלל הדפדפנים, יצירת גרפיקה ב Canvas, אחסון מידע באופן בלתי מקוון על מנת להציג אותו באופן מידי. באמצעות HTML5 אין כל צורך ברכישת רישיונות תוכנה לשימוש באותן תוכנות לביצוע פעולות ואף טכנולוגיה זו מאפשרת למתכנתי אתרים לבצע פעולות רבות באמצעות פקודות פשוטות. חברת DigitalST עומדת בקדמת הטכנולוגיה ומפתחת אתרי אינטרנט ב HTML5 ובכך גם מתאימה אותם עבור מנועי החיפוש בעת תהליך קידום אתרים אורגני.
עיצוב אתרים ב- CSS3 CSS3 – באמצעות CSS3 אשר מהווה לאחד התקנים המובילים על פי מכון התקנים הבינלאומי אנו דואגים לעיצוביות אתר האינטרנט וקוד נקי תוך הפרדה מלאה של הפקודות ממסמך ה- HTML ובכך ניתן לדאוג כי קוד העיצוב לא יהיה מעורבב עם קוד מסמך התוכן באותו מסמך HTML. שפת CSS אחראית על התאמת והגדרת צבעים, תבניות, סוגי פונטים, פריסת האתר ועוד.

Responsive Web Designעיצוב אתרים רספונסיבי אינו בדיוק טכנולוגיה אלא אוסף שיטות פרקטיות על מנת לאפשר התאמת אתר האינטרנט לרזולוציית המכשיר ממנו צופים באתר האינטרנט בין אם מדובר במחשב נייד, מחשב כף יד או טלפון סלולרי. רוב אתרי האינטרנט כיום אינם מותאמים למכשירי המובייל ואינם בנויים על פי עיצוב רספונסיבי דבר אשר מספק עבור אותו הגולש שמגיע ממכשיר נייד, ממשקיות משתמש ירודה, הגולש נאלץ להגדיל ולהקטין כל פעם את אתר האינטרנט, קשה לו להתמצא באתר והוא מאבד את סבלנותו תוך מספר שניות ועובר לאתר הבא בתקווה למצוא אתר אשר יהיה יותר נוח וידידותי עבורו.
חברת DigitalST מפתחת אתרי אינטרנט בהתאמה אישית ודוגלת בעיצוב רספונסיבי והתאמה מלאה למכשירי המובייל.
 
חברת DigitalST פועלת 7 שנים בשוק בניית אתרים ונשארת עדכנית לטכנולוגיות חדשות על מנת להוות את חוד החנית מבחינת חברה טכנולוגית מובילה.
כל הזכויות שמורות © דיגיטל.אס.טי בע"מ - Digital.S.T LTD | IJA