ז

בניית אתרים ב HTML5

תקינות ואחידות הקוד לבניית אתרים מקצועיים

תקינות ואחידות הקוד באינטרנט הכרחית לבניית אתרים מקצועית והתאמה אישית בכל המכשירים הנתמכים על ידי החברות השונות, בשנת 2012, היינו עדים למגוון מכשירים חדשים כמו סמארטפונים וטאבלטים אשר נכנסו לחיינו, בעקבות זאת נגרמו שיבושים בהצגת  דפדפני אינטרנט במכשירים, עבודת המפתחים הוכפלה ועולם התכנות דרש פתרון הולם, בעקבות כך פותח התקן HTML5, התקן של שפת התכנות הידועה HTML אשר מאפשר בניית אתרים באמצעות קוד אחיד ותקין.

 
חברה מקצועית לבניית אתרי אינטרנט, עומדת בתקנים המובילים של הקונסורציום הבין- לאומי לחקיקת תקנים ברשת ( או W3C), פיתוח התקן HTML5 כעת אינו נתמך על ידי חברות חיצוניות לשימוש אלמנטים שונים, גמישות הקוד מאפשרת לנו חסכון ניכר בעלויות לא נחוצות, תמיכה מלאה בכל הדפדפנים וכעת נמצאת בגרסתה הראשונית, כאשר על פי הקונסורציום הבין-לאומי HTML5 צפוי לצאת לאור בגרסתו המלאה רק בשנת 2014.
 
 
 
בניית אתרים ב HTML5
 

תקינות ואחידות קוד יחד עם פשטות 

התקן HTML5 מאפשר עבורנו כעת הטמעת אלמנטים אשר קודם לכן דרשו מאתנו זמן עבודה רב יותר, עבודה תחת חברות ותוכנות חיצוניות אשר דרשו שימוש בתוכנות שלהן על מנת להטמיע אלמנט מסויים ולפי כך, נדרש גם תשלום עבור השרות הנ"ל.
כך למשל כיום אנו יכולים להטמיע בקלות רבה נגן וידאו ואודיו באמצעות שימוש בתגיות בקוד מסוג <video> ,<audio> במקום שימוש בתוכנה כמו Flash או Silverlight, אך מאחר והתקן HTML5 מנוהל בתקן פתוח על ידי ה- W3C אין כל צורך יותר בעבודה תחת חברות חיצוניות.
כמו כן, כחלק מהשיפורים והשדרוגים אשר בוצעו בהתקן החדש , ניתן לראות כי כעת אפשר לעבוד עם שכבות עבודה בטכנולוגיית תלת מימד.
 
שיפורים נוספים אשר הוצגו בהתקן זה בגרסתו הנוכחית כוללים בין היתר, אחסון לא מקוון של דפי אינטרנט יחד עם שמירת מידע מצד הלקוח על מנת לחסוך בזמן טעינת הדפים והצגתם במיידי.
יצירת גרפיקה באמצעות Canvass כעת נעשית באופן אוטומטי גם-כן בזכות ההתקן החדש של שפת HTML ואינו דורש שימוש בתוכנות חיצוניות כמו פלאש גם כן.
 

שימוש בהתקן HTML5 צובר תאוצה

אנו כבר יכולים לראות שימוש רב בהתקן בדפדפנים השונים אשר מראים תמיכה מלאה ועוקבים כעת אחר ההתקן ליצירת קוד אחיד ותקין, שימושו במכשירים החכמים ליצירת ובניית אפליקציות בטכנולוגיה החדישה ביותר למען תקינות מלאה של הקוד.
אנו בחברת DigitalST בין החברות הראשונות אשר התקדמו לטכנולוגיה המובילה למען בניית אתרים ב-HTML5, כחלק משמירה על שם מקצועי, חברת DigitalST מתקדמת במגמה מתמדת עם הטכנולוגיה המתחדשת כל הזמן לבניית אתרי אינטרנט מקצועיים, מודרניים ועקביים טכנולוגית, אמנם HTML5 עדיין לא בגרסתו הסופית אך בהחלט ניתן לעשות שימוש באלמנטים אשר הוגדרו כבר לשימוש הרחב, אשר פורטו והורחבו במאמר הנוכחי.
 
לנוחיותכם, נציג בפניכם סרטון מידעי בנוגע ההתקן HTML5 אשר ירחיב את את המידע המפורט במאמר בצורה יותר ויזואלית.
 
 

קידום אתרים מקצועי באמצעות HTML5

חלק מיתרונותיו של ההתקן החדש למעט בתחום בניית אתרי אינטרנט, הינו הגמישות והיתרונות המיוחסים להתקן בקידום אתרים באינטרנט.
מנועי חיפוש, מייחסים תעדוף נוסף לאתרי אינטרנט אשר כתובים על פי ההקן החדש HTML5, בשל מעברם לטכנולוגיה חדשה יותר תקינות ואחידות הקוד והצגה תקינה על כל המכשירים התומכים ברשת האינטרנט, כמו כן כעת ניתן לקדם בתחום ה-SEO את כל החלק העליון של אתר האינטרנט ולא רק את הכותרת, אותו הדבר כלפי הפוטר ובכך להנחיל תרומה ניכרת לקידום אתר האינטרנט במנועי החיפוש.
 
ניתן לציין כי בניית אתרים ב-HTML5 מהווה פתיחת שערים ומאפשרת לנו לספק את שרותינו המקצועיים ברמה גבוהה אחת יותר, באמצעות חידושים טכנולוגיים, עדיפות מיוחסת מצד גוגל ושאר מנועי החיפוש, תקינות הקוד וגמישות עבודה אשר לא דורשת תלות בחברות ותוכנות חיצוניות, ניתן רק לחכות לשנת 2014 המשוערת על פי הקונסורציום לראות כיצד עוד ישתפר השימוש בהתקן זה בגרסתו הסופית.


עוד בקטגורייה: