גרסה חדשה לDigitalCMS

DigitalCMS 6.0

הגרסה החדשה של מערכת ניהול תוכן DigitalCMS מאפשרת למנהל האתר ניהול שוטף ועדכון התכנים, שדות הSEO והעדכונים באתר האינטרנט שלו.

המערכת החדשה מציעה שלל מודולים ופונקציות לבחירה אשר מקלים על אופן ניהול האתר ולצד זאת מרחיבים את דינמיות המערכת לאזורים חדשים.

כחלק מהמודולים החדשים אשר יוצעו במערכת ללקוחות DigitalST בניית אתרים ניתן למצוא:

מודול סייר קבצים

סייר קבצים מתקדם המציע אלטרנטיבה פשוטה וחכמה לתוכנת FTP. סייר הקבצים מדמה BROWSER הבנוי לפי תיקיות ומציג את הקבצים כאייקונים(ממש כמו על שולחן העבודה). סייר הקבצים מאפשר חלוקה של הקבצים לתיקיות שונות וקביעת הרשאות מחיקה או עריכה לכל אחת מהתיקיות במערכת ניהול התוכן.

שליטה וממשק משתמש

כחלק מהשינויים בגרסה החדשה של מערכת ניהול התוכן ניתן למצוא שינוי בממשק המשתמש המוצע למנהל האתר והתאמה לכל רזולוציה בניצול של 100% מרוחב המסך. התאמה זאת מאפשרת שליטה נוחה בעיצוב, סידור והכנסת התכנים ברזולוציות גבוהות ונגישות מלאה לכל הפונקציות ואפשרויות העריכה ברזולוציות נמוכות.

עורך תוכן

בנוסף לממשק המשתמש עודכן גם עורך התוכן הנמצא במודולים השונים בעת עריכת תיבת טקסט. עורך התוכן החדש מאפשר העלאת תמונות וקבצים באמצעות מערכת פשוטה ויעילה אשר עברה שינויים והתאמות לתקינות מלאה לכל המשתמשים. מערכת זאת חוסכת את חלון הPOP UP ובכך פותרת בעיה אשר הייתה קיימת בגרסאות הקודמות. כמו כן, עורך התוכן החדש מאפשר העתקה מWORD ללא שגיאות ובהתאמה מלאה לכל הטקסטים.

מודולים ופיצ'רים

כחלק משיפור חווית הלקוח ופיתוח האתרים באינטרנט יצרה DigitalST מודולים חדשניים וייחודים המאפשר לך תפעול קל ונוח של האתר לצד אופציות מתקדמות לגולש.

מודול העלאה מרובה

מודול העלאה מרובה מאפשר בחירת מספר קבצים בלתי מוגבל ממחשב המנהל והעלאה באמצעות מערכת יעילה ומהירה המציגה את זמני הטעינה לכל קובץ בזמן אמת ואת נתוני המשקל של הקובץ שהועלה. המודול מותקן תחת מנהל הקבצים, גלריות תמונות, קטלוג מוצרים ובמודולים בהתאמה אישית ללקוחות אשר רכשו רישיון לגרסה5.1.

מודול סידור תפריטים – Drag&Drop

מודול Drag&Drop היינו פרי יצירתם הייחודי של חטיבת הפיתוח של DigitalST. מודול זה מאפשר גרירת אלמנטים כגון; תפריטים, קטגוריות בקטלוג, חדשות וכיו"ב וסידורם בזמן אמת על ידי העכבר. המודול חוסך את סידור האלמנטים בצורה ידנית כפי שנדרש בגרסאות הקודמות.

כתובות URL דינמיות

כחלק ממודול הSEO החדש המוצע בגרסה 5.2 ניתן למצוא אפשרות לכתיבת URL דינמי על ידי הכנסת טקסט באזור הSEO בכל מודול. המודול מאפשר כתיבת טקסט בעברית או בלועזית בהתאמה מלאה למנועי חיפוש וללא הגבלה של תווים.

כל הזכויות שמורות © דיגיטל.אס.טי בע"מ - Digital.S.T LTD | IJA