מסחר אלקטרוני

מסחר אלקטרוני
חברת DigitalST היינה חברה המתמחה בבניית אתרים בהתאמה אישית לעסקים קטנים ובינוניים, חברות ואנשים פרטיים. אנו מתמחים בבניית כל סוגי אתרי האינטרנט החל מאתרים תדמיתיים דינמיים עד לאתרים קטלוגיים ואתרי מסחר בעלי חנות וירטואלית, עגלת קניות ומערכות סליקה מתקדמות.
אנו בחברת DigitalST דואגים להתאים את אתר האינטרנט למטרותיו וצרכיו השיווקיים והעסקיים של הלקוח בעת תהליך הפיתוח ועיצוב אתר האינטרנט בהתאמה אישית, תוך שימוש בידע וניסיון של שנים על ידי טובי המומחים בשוק בשילוב עבודה עם הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות ביותר.
 

בניית חנות אלקטרונית לאתר מסחר

עסקים וחברות אשר מעוניינים לשווק את שירותיהם ומוצריהם ברשת האינטרנט ולספק עבור הגולש אופציית רכישה מהאתר יידרשו באתר אינטרנט בעל חנות וירטואלית, עגלת קניות, מערכת סליקה מתקדמת ומודולים נוספים אשר נדרשים להחזקת אתר מסחר מקצועי.
באמצעות חנות אלקטרונית (כינוי משני נוסף לחנות וירטואלית) עסק יכול להציג את כלל שירותיו ומוצריו באתר האינטרנט תוך אפשרות לרכישה ישירה דרך האתר על ידי מודול עגלת קניות משוכלל ומערכות סליקה מתקדמות בשילוב מערך אבטחה גבוה. בעת בניית אתר אינטרנט בעל חנות אלקטרונית יש לעמוד במספר קריטריונים עיקריים על מנת לספק עבור הלקוח אתר אינטרנט מקצועי בהתאמה אישית.
 • אפיון הפרויקט – על מנת להבטיח העמדת אתר אינטרנט מקצועי באוויר, יש לאפיין את אתר האינטרנט מבחינת מטרותיו ויעדיו השיווקיים על מנת ובעת תהליך הפיתוח לספק את המענה המקצועי הנדרש על מנת לעמוד בצרכיו של הלקוח. אפיון הפרויקט דן בסוגיות לדוגמת מטרותיו של אתר האינטרנט, סוג אתר האינטרנט (האם מדובר באתר תדמית, אתר מסחרי בעל חנות וירטואלית וכד').
 • מודולים ופיצ'רים – על מנת להעמיד חנות וירטואלית מקצועית, אופטימלית ובהתאמה אישית, ישנו הצורך לעבוד עם מודולים ופיצ'רים מתקדמים בכדי לענות על צרכיו של הלקוח. חברת DigitalST פיתחה מגוון מודולים, פונקציות ופיצ'רים מקצועיים על מנת לאפשר ניהול ובקרה נוחה יותר על אתר האינטרנט מצד המשתמש.
 • עגלת קניות – באמצעות עגלת קניות באתר האינטרנט ניתן לאפשר לגולש הצרכן להיות מודע לסך כל המוצרים שהוא רכש או נמצאים בתהליך רכישה, הסכום הכולל אשר שולם וסטטוס המוצר יחד עם נתונים סטטיסטיים נוספים.
 • מערכות סליקה – על מנת להבטיח רכישה מקוונת מאתר האינטרנט יש צורך במערכות לסליקת כרטיסי אשראי. חברת DigitalST מתמחה בבניית מערכות סליקה מאובטחות ברמה גבוהה על ידי פרוטוקול אבטחה SSL לצורכי הצפנת נתונים והעברתם באופן בטוח.
 

עיצוב גרפי עבור חנות וירטואלית

בעת בניית חנות מקצועית לאתר אינטרנט מסחרי יש צורך לתהליך עיצוב אתרים בהתאמה אישית. חנות אלקטרונית מעוצבת באופן אטרקטיבי, מקצועי, בשיטת ה- Web Styling החדשה והמודרנית עד לרמה של בניית טרנד ייחודי עבור העסק, טרנד אשר מתבלט על פני עסקים אחרים בתחום העיסוק שלכם.
חברת DigitalST מעמידה לפניכם צוות מומחים בתחום העיצוב הגרפי אשר יבטיחו לכם אתר אינטרנט מקצועי, אטרקטיבי עם פוטנציאל שיווק עצום.
הסוד שלנו? שנים של ידע וניסיון, הבנת צורכי הלקוח לעומק, כל פרויקט אנו רואים בו כאתגר בפני עצמו ורצון ליצור משהו שונה מעבודות קודמות על מנת לספק את הייחודיות הנדרשת לאתר האינטרנט.
 
בניית חנות וירטואלית
 

עבודה עם מערכת ניהול תוכן

כל חנות וירטואלית נדרשת במערכת ניהול תוכן מתקדמת ואופטימלית על מנת לערוך ולהוסיף תכנים ומוצרים לחנות. מערכת ניהול התוכן DigitalCMS 6.0  מציעה עבור לקוחותינו מגוון אפשרויות עריכה וניהול אתר האינטרנט בצורה נוחה, פשוטה באמצעות ממשקיות משתמש מתקדמת וידידותית.
מערכת ניהול התוכן שלנו מספקת עבור הגולש פתרון מקצועי ופשוט אשר מאפשר למשתמש לערוך ולנהל את אתר האינטרנט ללא כל הבנה בקוד או ידע טכני נדרש. המערכת כוללת מגוון מודולים ופיצ'רים אשר הושקעה בהם מחשבה עמוקה על מנת להבטיח ניהול ושימוש פשוט ומקצועי יותר באתר, אדמיניסטרציה מלאה על כל חלק באתר האינטרנט, הוספת תפריטים, תתי תפריטים, קטגוריות, הוספת וידאו ותמונות, התאמת אתר האינטרנט ל- SEO ועוד מגוון פונקציות אופטימליות נוספות.
 

קידום חנות וירטואלית במנועי החיפוש

חברת DigitalST היינה חברה מובילה במתן פתרונות אינטרנטיים מקצועיים לבעלי עסקים וחברות. כאשר עסק מקבל על עצמו החלטה כי הוא מעוניין לקדם את העסק שלו ברשת האינטרנט על ידי פתיחת חנות וירטואלית, על מנת לעשות רווח מקסימלי מאתר האינטרנט, עליו לקבל תעבורת גולשים רחבה מאד אשר נמדדת בין היתר באחוז המרה גבוה.
באמצעות תהליך קידום אתרים אורגני, ניתן לייעל באמצעות אופטימיזציה את תוכן האתר, המבנה שלו ועד לרמת הקוד על מנת לספק עבור הגולש את תוצאת החיפוש הרלוונטית והמקצועית ביותר עבור שאילתת החיפוש שלו.
קידום חנות וירטואלית יכול להיעשות על ידי פרמטרים לדוגמת;
 • תהליך אופטימיזציה מלא.
 • טיפוגרפיה לתכנים באתר.
 • כתיבה ברמה גבוהה ומקצועית.
 • עדכון תכנים עדכניים וחדשותיים עבור הגולש.
 • מחקר מילות מפתח.
 • בדיקת רמת תחרותיות של כל מילת מפתח.
 • מערך קישורים איכותי.
 • קוד תקין וקריא למנועי החיפוש.
 • אתר אינטרנט אשר בנוי על פי תקני W3C.
 • ועוד.
כל הזכויות שמורות © דיגיטל.אס.טי בע"מ - Digital.S.T LTD | IJA