ז

האם אחסון אתרים חינמי משתלם?

מדוע לא מומלץ לפנות לחברות המעניקות שרות אחסון בחינם

כאשר עידן האינטרנט מתפתח במהירות כה רבה והרבה רוצים להיות חלק ממנו, אנו נתקלים במצבים שאף בני נוער המתעניינים בתחום המחשבים מתעסקים בשפות תכנות בניית אתרים בסיסיים ואף סיפוק שרות אחסון.

לקוח אשר מחפש ספקית שרותי אירוח ואחסון באינטרנט יעדיף לרוב אחסון אתרים הניתן באופן חינמי, ואכן קיימים שרותים כאלו אך לא לשווא שרותי אחסון אלו ניתנים בחינם.
הרבה מספקיות אחסון האתרים בחינם באינטרנט אשר ניתן למצוא מנוהלות על ידי גופים עם אינטרסים משלהם ללא התחשבות באתר האינטרנט שלכם או שהם בני נוער אשר מקימים שרת עם זמינות Uptime נמוכה מאד, אתר האינטרנט והעסק שלכם יכולים להפגע קשות כתוצאות מאחסון האתר אצל ספקית אחסון חינמי.
 

פגיעה באתר האינטרנט שלך

ספקיות אחסון אתרים בחינם נוטות לפרסם באתר האינטנרט שלכם פרסומות, או לקשר את אתר האינטרנט של הספקית דרך אתרכם, פגיעה בעיצוב הכולל של האתר אשר השקעתם בו סכום כספי רב, על ידי כל זאת ועוד ספקית האחסון החינמי עלולה להשתמש באתר האינטנרט שלכם כאינטרס למקפצת מדרגה למען דירוג טוב יותר בתוצאות החיפוש על ידי הקישור.
 

תמיכה טכנית

בואו לא נשכח ראשית כי אתר האינטרנט שלנו נמצא תחת שרות אחסון בחינם, כלומר אין לנו הרבה למה לצפות כאשר אנו לא משלמים אף לא אגורה אחת, משמע התמיכה הטכנית תהיה גרועה אם בכלל תהיה תמיכה טכנית, לא יהיו גיבויים, יכול להיות והספקית תראה באתר אינטרנט אחר כיותר פוטנציאלי בשביל האינטרסים שלה ותוריד אתכם מהשרות ללא הודעה מוקדמת ואף אחד לא יהיה אחראי לאובדן התוכן הקיים באתר האינטרנט שלכם.
כמות אתרי האינטרנט אשר מאוחסנים על גבי שרת חינמי היינה גדולה ולכן יהיו קיימים זמני עומס רבים אשר לא יאפשרו גלישה ידידותית ומהירה באתר.
 

דלות משאבים 

מאחר ושרות האחסון ניתן באופן חינמי, אינכם יכולים לצפות ליותר מדי משאבים, חבילות האחסון יהיו תואמות יותר לאתרים בסיסיים ולא יציעו משאבים או תכני שרות אשר תואמים את דרישות אתרי האינטרנט הכבדים והמתקדמים יותר, אתרים אשר דורשים צרכים יותר משודרגים ובכל זאת יתאחסנו על גבי שרתים בעלי שרות חינמי, לא יתפקדו ויקיימו ביצועים מקסימליים כמצופה מאתר אינטרנט המאוחסן על גבי שרת חזק ומתקדם.
 

השפעה

פרסום יתר ולא נחוץ באתר האינטרנט שלכם, קפיצת באנרים, גלישה וקצב עליית אתר איטית עקב עומס בשרתים תרגיז גולשים רבים אשר יחדלו מלהכנס לאתר האינטרנט יותר
יפגע קריטית באתר ובעסק ובסופו של דבר ברווח היוצא לכם.
 

למי כן מתאים שרות אחסון אתרים חינמי

מובן לנו אחרי מעקב אחר הנקודות הנ"ל כי אחסון אתרים חינמי מקיים איתו מספר חסרונות המתעלים על כמות היתרונות ואיננו מתאים לכל אחד, בעלי אתרים אשר בנו אתר אינטרנט למען קידום העסק והמחזור הרווחי ומעוניינים להמשיך להזרים רווחים לא יפנו לשרות אחסון חינמי לאחר מודעות לחסרונות, והעדיפות היא להשקיע את העשרות שקלים בחודש לחברת אחסון מאשר לסכן את אלפי השקלים אשר ניתנו כהשקעה על אתר האינטרנט.
בעלי אתרים אשר מעוניינים להביע בסך הכל רעיון כלשהו או אשר פתחו אתר לא למטרת רווח אלא כבלוג להבעת דעה אישית או כל דבר אחר אשר החסרונות הנ"ל אינם פוגעים במטרת האתר, יכולים להשתמש בשרות אחסון חינמי.
 

תשלום מינימלי תועלת רבה

כעת אנו מבינים מדוע שרות אחסון אתרים אינו משתלם כאשר ברצוננו להביא להצלחת העסק ואתר האינטרנט שלנו, לפני מספר שנים שרות אחסון אכן עלה סכום כספי רב לחודש אך ככל שהתחרות גברה ויותר אתרים הציעו שרותי אחסון המחיר ירד בהתאם 
קיימת עדיפות והמלצה רבה לאחסן אצל חברת אחסון אתרים טובה , המציעה לכם חבילות אחסון המתאימות לסוג אתר האינטרנט שלכם ויספקו לו את הדרישות המתאימות למען עשיית ביצועים מקסימליים.
על ידי תשלום חודשי לחברת אירוח ואחסון אתרים תוכלו להנות מגיבוי מלא של כל הקבצים, תמיכה טכנית פעילה , מחסור בכאב ראש, שרתים מתקדמים ויציבים המאפשרים זמינות תמידית ללא Downtime למעט ביצוע שדרוג גרסה הלוקח מספר דקות בסה"כ, כמו כן חברת אחסון בתשלום תציע עבורכם אחסון על גבי שרתים ייעודיים בשביל חברות גדולות או שרתי VPS (שרתים וירטואליים) בשביל בעלי עסקים בינוניים אשר תקציבם נמוך יחסית.
 
 
חוות שרתים לדוגמה
 
 
DigitalST L.T.D מעניקה שרותי אחסון משתלמים, מקצועיים ואיכותיים ללקוחותינו, כאשר בין היתר אנו מציעים שרתים מקצועיים מהמתקדמים שיש, יציבים אשר מספקים זמינות של 99.9%, יחד עם זאת קיים אצלנו מערך אבטחה מתקדם המאופיין באמצעות פרוטוקולי SSL בין היתר ומאפשר אחסון אתר אינטרנט באופן בטוח ללא כל דאגות.
ידוע כי המחיר הינו פקטור חשוב הן ללקוח והן לספקית השרות, אנו מתפשרים על מחיר אשר נגזר מהתחרות הקיימת בתחום לא פחות מכך ולא יותר.
צוות תמיכה טכנית פנימי וחיצוני אשר משלים מעגל תמיכה של 24 שעות 7 ימים בשבוע 365 ימים בשנה.


עוד בקטגורייה: