ז

בניית אתרים לבתי מלון ותיירות

אתר אינטרנט מרשים וייחודי עבור בתי מלון
בשנים האחרונות תחום התיירות האינטרנטית פורח ובעלי בתי מלון רבים מחדשים או בונים אתרים חדשים. על מנת להצליח באינטרנט יש להבין כי השקעה באתר אינטרנט היינה החלטה לטווח רחוק ולעיתים מהווה נקודת מפתח בגישת הלקוח אל המלון.
 
אנו בדיגיטל אס טי מאמינים כי שירות אישי מהווה אבן מפתח במערכת היחסים עם לקוחותינו ולכן מקדמים פגישה ראשונית עם הלקוח בכל תחילת תהליך. בעת הפגישה מוצגים מספר אפשרויות עיצוב ומיתוג, מערכת ניהול התוכן עליה מבוסס האתר ואפשרויות השימוש באתר ע"י הגולש.
 
לאחר הפגישה הראשונית נקבע אפיון האתר ובו נבחר כמה שפות יוצגו לגולש, איזה עיצוב ונראות תתבצע באתר ותמחור האתר בפועל ללקוח. לאחר מעבר משותף על הצעת המחיר יהיה ניתן להתקדם לשלב הבא בתהליך.
 
 
מעוניין בבניית אתר לבית מלון? לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית 1800-100-935
 

איך בונים למלון אתר אינטרנט מקצועי?

כל אתר אינטרנט מקצועי מתחיל מעיצוב יצירתי וייחודי – אתרי לקוחותינו נבנים בהתאמה אישית לדרישות הלקוח ומעוצבים בסטנדרט הגבוהה ביותר. העיצוב האישי מתבטא במיתוג המלון בפרטים הקטנים, לדוגמא: אתר למלון בוטיק בצפון יעוצב בצורה חמימה ויוקרתית כאשר אתר למלון דירות בתל אביב יעוצב בצורה קייצית ונקייה.
 
 
 
 
הקמת אתר למלון
בניית אתר לבית מלון בוטיק בזכרון יעקב
 
 
 
 
לאחר שעיצבנו את האתר בצורה קפדנית, נעבור לבחירת מערכת ניהול התוכן של אתר המלון. הדגשים המרכזיים בבחירת מערכת ניהול התוכן כוללים את נוחות השימוש השוטף, אפשרויות הניהול השונות והפיצ'רים הנכללים במערכת.
 
מערכת ניהול תוכן מושלמת תכלול את האפשרויות הבאות:

ניהול חדרים במלון - ניהול חדרים במלון יכלול קביעת מחיר החדר, בחירת גלריית תמונות לחדר ותמונות ראשיות, כתיבת פירוט התכולה בחדר ותיאור טקסט כללי של החדר.

ניהול פניות מהאתר - מערכת ניהול תוכן טובה חייבת לכלול ניהול פניות מאתר האינטרנט. כיום, לא מספיק שהמערכת מתריאה במייל על כל לקוח חדש, היא גם צריכה לאחסן את פרטי הלקוחות לנגישות מירבית לבעל המלון בכל זמן.

ניהול גלריות תמונות - מערכת איכותית כוללת ניהול נוח של גלריית התמונות באתר. המערכת צריכה להכיל אפשרויות כמו העלאה מרובה וכתיבת תיאור לכל תמונה, כמו כן יצירה של גלריות חדשות ועריכת תמונות קיימות.

 

קידום אתרים לבתי מלון

לאחר בניית האתר, החלק החשוב ביותר הוא הנגישות של המלון על ידי מנועי חיפוש. ניתן למצוא כי אתרי מלונות רבים אינם מקודמים בתחומם ולכן מפספסים קהל יעד פוטנציאלי הרעב לרכוש את המוצר.
 
אנו בדיגיטל אס טי מתמחים בקידום אתרים לבתי מלון ויוצרים תשתית רחבה לשיווק אינטרנטי מקיף בדגש על SEO וקמפיינים מבוססי תוצאות.
 
 
 
בניית אתר למלון
בניית אתר למלון דירות בתל אביב הרברט סמואל
 
 
 

מה מכיל אתר לבית מלון?

אתר בית מלון מכיל מספר אלמנטים אשר חוזרים במרבית האפיונים. אלמנטים אלו מייחדים את האתר כאתר מלון ומספקים לגולש חווית שימוש מירבית. אז מה מכיל אתר בית מלון?
 

מנוע הזמנות חדרים

במרבית אתרי המלונות, מנוע הזמנת חדרים היינו חיצוני ומורכב מהתחברות לאחת מאתרי ההזמנות הגדולים במשק. חברת דיגיטל אס טי מספקת התממשקות מהירה לשלל החברות המובילות במשק כולל אתרים כמו בוקינג.קום.
 

שירותי המלון

אתרי המלונות מציגים לראווה את החדרים אך במקביל יש להציג את שירותי המלון השונים לגולש. הקפדה על אייקונים מעוצבים היטב ופירוט השירותים השונים בעמוד הבית מבטיחה כי אורחי המלון יצפו בשירותים השונים ויעודדו רכישה באתר.
 

אתרים תיירותיים

מלונות שונים מעדיפים לכלול באתר שלהם דף הכולל אטרקציות מקומיות ושיתופי פעולה עם גופים שונים לטובת אורחי המלון. דף זה כולל בדרך כלל רשימת אטרקציות עם תמונות ודרכים לרכוש את ההטבות.
 
 
מעוניין בהצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט מקצועי לבית מלון? צור איתנו קשר עוד היום 1800-100-935.


עוד בקטגורייה: