ז

בניית אתרים עם רשתות חברתיות

חיבור לרשתות חברתיות

שוק בניית האתרים קיבל ערך נוסף לאחר שהרשתות החברתיות השונות נכנסו חזק אל עולם האינטרנט. במשך שנות קיומה, פייסבוק הפכה להיות כלי תקשורת יעיל ברחבי העולם. עם הזמן יותר חברות וגופים שונים משתמשים בפייסבוק כפרסום נוסף ומשני הנותן להם חשיפה רבה מול הגולשים. הרשת החברתית פייסבוק הפכה להיות מדוברת בכל השפות והיום זה ידוע שהיא מהווה חלק אינטגרלי מחווית הגלישה של כולנו. החל מילדים ובני נוער ועד למבוגרים, פרילנסרים וחברות, כולם עושים שימוש תדיר ברשת זו.

 

פייסבוק ככלי לקידום עסקים

  • דפי פייסבוק פרסומיים

כיום, ניתן לראות יותר ויותר חברות ועסקים אשר מעוניינים בהוספת ערך פרסומי חשוב, עושים שימוש בהקמת דפי פייסבוק שיווקיים. מטרת דפים אלה הינה ליצור רושם ותודעה אצל משתמשי הפייסבוק לבוא ולבקר דפים אלה ולהתרשם מתנועה דינמית המתעדכנת בחדשות ופרסומים שונים של החברה ואף לקחת חלק במערכת התגובות הקיימת בעמוד. בנוסף, קיימים בדרך כלל בעמוד זה פרטי החברה כגון אתר החברה ומספרי טלפונים ליצירת קשר. שירות זה מאפשר למשתמשי הפייסבוק ולחברה אשר בבעלותה דף זה לתקשר באופן מלא באמצעות מערכת התגובות באופן נוח ומתקדם.

  • כפתור ה- Like

בתחילת דרכה, פייסבוק מיקמה כפתורי Like במיקומי האתר השונים. כפתורים אלה מסמנים למשתמש אשר פרסם דבר מה, שמשתמשים אחרים אהבו את המודעה או התמונה אשר פרסם. בהמשך, פייסבוק הרחיבה את השימוש בכפתורים אלה ואפשרה למקם אותם גם מחוצה לה. על כן, ניתן לפגוש באתרים של גופים ציבוריים שונים אשר ברשותם כפתור Like המאפשר הקלקה והתווספות מהירה אל קבוצתה של אותה חברה או אותו גוף מסוים הקיימים בפייסבוק. חברות ועסקים אשר ברשותם אתר אינטרנט המבקשים בהכרה נוספת ובאפשרויות קידום מתקדמות, ימצאו לנכון לפנות אל חברת בניית אתרים המספקת שילוב כפתור Like באתר. ניתן לעקוב אחר כמות הגולשים שהקליקו והצטרפו אל הקבוצה בפייסבוק.

 

בניית אתרים לרשתות חברתיות
 

  • יתרונות הפרסום בפייסבוק

מכיוון ופייסבוק הינה כלי נפוץ ודומיננטי ברשת האינטרנט, פרסום דרכה מביא למס' יתרונות משמעותיים:

  • חשיפה מול מס' גולשים רב יותר
  • מערכת תגובות כקבלת פידבק
  • מעקב אחר כמות הקלקות על כפתור ה- Like
  • אפשרות מיקוד הפרסום לקהל יעד מתאים
  • קידום העמוד בתוצאות האורגניות במנועי החיפוש

פרסום בפייסבוק מציג אותך ללקוחותיך כבעל עסק מקצועי ואיכותי ומקפיץ את מכירותיך במהירות המקסימלית. קח גם אתה חלק מכלי שימושי זה והענק לבית העסק שלך את התוצאות החיוביות והמרשימות ביותר!

 

+Google – גוגל נכנסת לתמונה

מאחר ופייסבוק חדרו חזק אל תודעתם של הגולשים ברשת ונהפכו למעצמה, חברת גוגל שהיא החברה בעלת מנוע החיפוש הגדול בעולם לקחו צעד אחד קדימה והקימו אף הם רשת חברתית משלהם הנקראת גוגל פלוס. בדומה לכפתור הלייק של הפייסבוק, גם כאן קיים כפתור זה הנקרא – 1+. ישנם עסקים אשר עושים שימוש בכפתור זה וממקמים אותו באתרם בכדי ליצור מצב הדומה להקלקה על כפתור הלייק של הפייסבוק. אין צורך להיות בעל מנוי ברשת החברתית גוגל פלוס ע"מ להקליק על כפתור זה. מאחר ורשת זו נוסדה בשנת 2011 ייקח לה זמן עד ליום שתהפוך להיות נפוצה ואשר תכיל משתמשים רבים.

בין השירותים הקיימים בחברת DigitalST בניית אתרים, ניתן למצוא שירות הקמת דפי פייסבוק אל בית העסק/החברה שלכם, ומיקום כפתורי Like ו- 1+ של גוגל להעלאת הפרסום ומיקסום הרווחים של בית העסק שלכם.עוד בקטגורייה: