ז

הקמת אתר אינטרנט לעורכי דין

אתר אינטרנט מקצועי לעורכי דין פרטיים ומשרד עורכי דין
התמחותינו כחברה מובילה המספקת פתרונות אינטרנטיים מקצועיים היא בבניית אתרים בהתאמה אישית למגוון רחב של אנשי מקצוע תוך התאמה מלאה לצורכי הלקוח על מנת לעודד הפיכה של גולשים ללקוחות פוטנציאליים, מתן פתרונות שיווקיים אידאליים והפיכת אתר האינטרנט שלכם לכלי שיווק אופטימלי בפני עצמו.
מה ניתן לצפות מאתר אינטרנט לעורכי דין
 
הקמת אתר אינטרנט עבור עורכי דין פרטיים או משרד עורכי דין דורש שידור של איכות, יוקרה ומקצועיות על ידי כתיבת תכנים רלוונטיים ברמה גבוהה, מדויקת ומקצועית על מנת להצדיק את עורך הדין כבעל מקצוע מקצועי. האתר יכלול מספר אלמנטים כאשר בניהם ניתן למצוא פירוט שירותי עורך הדין ואספקת מידע אינפורמטיבי ורלוונטי לגולש בנוגע לתיקים ודיני משפטים בהם מתעסק עורך הדין.
 

כיצד ניתן להבטיח אתר אינטרנט מקצועי וברמה הגבוהה ביותר

על מנת לספק מוצר מקצועי עבור לקוחותינו, נערך תהליך אפיון בינינו לבין הלקוח בו דנים שני הצדדים אודות הסוגיות והנושאים אשר סובבים ומאפיינים את אתר האינטרנט על מנת לספק פתרונות מקצועיים והבסיס לתכנות ועיצוב אתר האינטרנט.
 
לאחר הפגישה הראשונית, מתבצעת עבודת עיצוב גראפי מקיף לאתר האינטרנט ובה האתר עובר מספר Reviews מול הלקוח. העיצוב מתבצע בתוכנת Photoshop ומתנהל מול ארט דיירקטור מקצועי עתיר ניסיון ויצירתיות.
 
לאחר אישור העיצוב ע"י הלקוח, האתר עובר לשלב ההפקה ובו מוטמעת מערכת ניהול התוכן ויוצקים את התכנים אל תוכן העמודים השונים באתר.
 
 
 
הקמת אתר אינטרנט לעורכי דין
 

מערכת ניהול תוכן נוחה לשימוש

חברת DigitalST מספקת עבור לקוחותיה את מערכת DigitalCMS, מערכת ניהול תוכן חכמה ופשוטה לשימוש בעלת ממשק משתמש נוח וידידותי אשר מאפשרת עבור בעל האתר לערוך, להוסיף תכנים וקבצי מדיה כאוות נפשו באופן פשוט, יעיל ומהיר ללא כל צורך בהבנת הקוד או רקע כלשהו בצד טכני.
 
מערכת ניהול תוכן משמשת כלי משמעותי עבור עורכי דין אשר מעוניינים לעדכן תכנים, מידע אודות דיני משפטים על מנת לספק מידע רלוונטי עבור הגולשים, המערכת מאפשרת ניווט נוח ומהיר בין התפריטים השונים, העלאת קבצי מדיה בקלות, עורך תוכן מקצועי ומגוון מודולים אשר מהווים קריטריונים אופטימליים לשימושו של עורך הדין.
 

מודול פורום לניהול דיונים עם גולשים

עורכי דין רבים מעוניינים אתר אינטרנט הכולל בתוכו פורום על מנת וניתן יהיה לנהל דיונים אודות דינים משפטיים כאלו ואחרים עם גולשים אשר מחפשים תשובה מקצועית והאם יש להם מניע לתביעה עם מקרים כאלו ואחרים שקרו להם.
 
חברת DigitalST כחברה מובילה להקמת אתרים תפתח עבורכם מודול בהתאמה אישית בה גולשים יוכלו לשאול ולהגיב לכם ותוכלו לספק עבורם את המענה הנדרש באופן פשוט, מקצועי ונוח.
 

קידום האתר באינטרנט

קידום אתרים מאפשר התאמת אתר האינטרנט לתהליך קידום אורגני מבחינת יעילות והשבחת אתר האינטרנט בתהליך אופטימיזציה מקצועי הכולל אופטימיזציית תוכן, קוד ומבנה, על מנת לאפשר למנועי החיפוש לדרג אתכם גבוה יותר בתוצאות החיפוש ולקבל חשיפה מקסימלית, המלווה בקהל יעד פוטנציאלי שמעוניין בשירותים שלכם.
 
ניתן לקדם את העסק גם באמצעות קידום ממומן על ידי בניית קמפיין ב- Google Ad-words בו תוכלו להופיע בתוצאות החיפוש הממומנות כבר באופן מידי.
 
 
 
 


עוד בקטגורייה: