ז

פיתוח וטכנולוגיה

בניית תוכנה מותאמת לעסק שלך

שירותי מחשוב לעסקים

קשה להאמין, אבל עד לפני שנים ספורות בלבד, עובדים במשרדים היו מכלים את מרבית יומם על תיוק מסמכים בקלסרים, ניהול שיחות טלפון, וקביעת פגישות פרונטאליות עם עמיתים. כיום, תודה לאל, התקדמנו. הקלסרים הפכו לתיקיות, שיחות הטלפון להודעות דואר אלקטרוני, ואת הנס קפה במטבח של המשרד החליפה מכונת אספרסו מקצועית.

בניית אתרים מותאמים למובייל

עם עלייה במגמת הגלישה באינטרנט דרך מכשירי המובייל כך גם גבר הביקוש לפיתוח אתרים מותאמים למובייל אשר מספקים חווית משתמש ונוחיות עבור הגולש הסלולרי.

jQuery השקת גרסה עדכנית

jQuery 2.0 מוכיחה כי שמירה על רשת האינטרנט כמקום מודרני הנו פרט הכרחי ובכך מאפשרת בניית אתרים מקצועיים בהתאמה לדפדפנים המודרניים.

פיתוח ב - Flash

פיתוח אתר בפלאש מאפשרת העברת המסר הכולל של האתר בצורה ויזואלית וקולית, באמצעותו ניתן לשלב אפקטים פרסומות ואנימציות באתר וליצור עיצוב ייחודי ואטרקטיבי.

עיצוב ב CSS3

CSS3 הינו התקן חדש אשר עדיין לא הוכרז ברשמיותו, באמצעותו ניתן לכלול אלמנטים בקוד בפשטות באמצעות תכונות מתקדמות אשר התווספו להתקן ללא כל צורך בשימוש בתוכנות חיצוניות.

בניית אתרים ב HTML5

בניית אתרי אינטרנט מקצועיים דורשת עמידה בתקנים המובילים של W3C, פיתוח אתר בקוד אחיד ותקין עם התאמה לכל המכשירים והדפדפנים מהווה חוד חנית בהקמת אתרים מקצועיים.

מבוא ל jQuery

jQuery היינה Framework – ספריית מבנה תוכן אשר פותחה בשנת 2006 על מנת להקל על המשתמשים בעת תהליך העבודה ב JAVASCRIPT.

חידושי בניית אתרים 2012

2012 הביאה עימה מספר רב של חידושים בתחום בניית האתרים; תקינות קוד, שימוש באובייקטים ויזואלים ושיפור יעילות העבודה הם רק חלק קטן מהחידושים השונים.

פיתוח מערכות מידע

פיתוח מערכות מידע לפי דרישות הלקוח ועל פי אפיון בהתאמה אישית המתבצע בליווי הלקוח בתהליך בניית התוכנה. קראו עוד על אפשרויות הפיתוח באמצעות מערכות DigitalST.

בניית אתרים מבוססי שפות

בניית אתרים מבוססי שפות אינה משימה פשוטה - אך באמצעות תכנון נכון ובנייה תקנית ניתן להבטיח הוספה קלה ויעילה של שפות בעתיד.

בניית פורטל

בניית פורטלים באינטרנט היינה משימה מורכבת הדורשת הן הקדשת זמן מצד הלקוח והן ידע טכנלוגי וגרפי מקצועי מספק האינטרנט. 4 שלבים שיעזרו לכם לעבור את זה בשלום ובדרך הנכונה ביותר.

שילוב מערכת CRM בבניית אתרים

מערכות לניהול קשרי לקוחות - CRM, מהוות אבן דרך בכול הנוגע לניהול ושימור לקוחות במערך הארגוני של החברה. שילוב של מערכת ניהול קשרי לקוחות בבניית אתרים, מאפשר גישה דינמית ומהירה לניהול מקצועי ויעיל יותר של פרטי הלקוח.

מילון מונחים בניית אתרים

מילון מונחים בתחום בניית האתרים הכולל מספר מונחים אשר חשוב לדעת את הגדרתם בעת בניית אתר אינטרנט מקצועי ואחסון האתר ברשת האינטרנט.

בניית אתרים עם רשתות חברתיות

בניית אתרים עם רשתות חברתיות לעסקים וחברות - קרא איך תוכל להפיק יותר מאתרך באמצעות חיבור לרשתות חברתיות.