קידום אתרים אורגני

שיווק ממוקד לתוצאות מקסימליות מהאינטרנט

קידום אתרים מקצועי מבוסס תוצאות

קידום אתרים אורגני (SEO) הפך בשנים האחרונות לשם דבר בתחום האינטרנט ומוביל את התעשייה עם מיקסום המרות גולשים ללקוחות משלמים והפיכת מדיום מנוע החיפוש גוגל למוביל בשיווק ממוקד לבעלי עסקים וחברות. אנו בדיגיטל.אס.טי ערים לתופעה עוד משנת 2005 ומקדמים אתרים בצורה אורגנית מתחילת עידן האינטרנט כפי שאנו מכירים אותו כיום.

בכדי לספק מענה מקסימלי ללקוחותינו, פיתחנו שיטה ומתודולוגיית עבודה המובילים את לקוחותינו למיקומים הגבוהים ביותר בשווקים התחרותיים ובביטויי החיפוש השכיחים ביותר בגוגל ישראל.

שיטת העבודה שלנו מכילה מספר גורמים המפיקים את המירב מאתר האינטרנט של הלקוח. החל מאופטימיזציית מהירות האתר, לקידום באמצעות כתיבת תוכן איכותי, אנו שם בכדי להפוך את האתר שלכם לידידותי לגולשים ולמנועי חיפוש ע"מ להפיק את המירב מרשת האינטרנט.


כחלק מתהליך קידום אתרים אורגני ניתן למצוא את השירותים הבאים

מעקב על תהליך הקידום

ניתוח ודו"חות סטטיטיים

אנו מנתחים את הנתונים בעזרת כלים אנליטיים מתקדמים ומספקים דו"חות באופן שוטף ללקוחותינו לצורך בקרה ובדיקות איכות של תהליך הקידום האורגני.

מחקר מילות מפתח

איכותי וכמותי

אנו מבצעים מחקר מילות מפתח שמתסכל לא רק על המספרים אלא גם על גולשים ומגמות. מתוך כך אנו מקדמים את מילות המפתח האיכותיות והממוקדות ביותר שיפיקו מקסימום תוצאות מהתהליך.

תוכן איכותי ומניע לפעולה

קידום באמצעות תוכן איכותי

אנו משלבים בקמפיין הקידום האורגני תוכן איכותי ומניע לפעולה. תוכן שגם מייצר ערך לגולש וגם מסמן לגוגל מה הם הפרמטרים החשובים ביותר בעמוד.

ON-SITE SEO

אופטימיזציית קוד האתר

התאמת האתר למנועי חיפוש ברמת הקוד, התוכן, ההיררכיה, המבנה והאופטימיזציה. אנו דוגלים באופטימיזציה חריפה ואיכותית לקידום מקסימלי של נגישות האתר.

אופטימיזציית מהירות

אתר מהיר = אתר ממיר

טעינת אתר מהירה יותר, זריזה יותר ואיכותית יותר לגולשים ולמנועי חיפוש. בדיקות מקיפות לטעינת האתר בדפדפנים שונים ומחשבים שונים לפני עלייה לאוויר.

בניית קישורים איכותיים

קישורים מתוכן איכותי וממוקד

בסופו של כל תהליך, אנו דואגים לקשר אל האתר שלכם ממוקורות סמכותיים ואיכותיים בכדי לסמן למנוע החיפוש כי אתם הטובים ביותר בתחומכם.

שיווק מבוסס תוצאות

בחברת DigitalST אנחנו מבצעים עבור הלקוח מחקר מילות מפתח בסטנדרטים בלתי מתפשרים תוך שאנו מתייחסים לא רק למספרים היבשים אלא גם למשמעויות הצרכניות שמאחוריהם. משלבים ביטויי מפתח מרכזיים עם ביטויי זנב ארוך ומרכיבים מעטפת מקיפה ואיכותית לקידום אורגני ממוקד מטרה.

התחייבות לשביעות רצון

בזכות ניסיון עשיר בקידום אתרים אורגני לאתרי אינטרנט בתחומים שנים אנחנו לא מתפשרים על פחות מהתחייבות לשביעות רצון מקסימלית. בחברת DigitalST אנחנו מאמינים שקמפיין של קידום אתרים בגוגל חייב להיות עם מטרות מוגדרות וממוקדות מראש.

מקדם אתרים זמין

לקוחות DigitalST נהנים מסטנדרט יוצא דופן של שקיפות ואמינות. לצד זמינות מירבית לכל שאלה אנו מספקים ללקוח דו"חות התקדמות חודשיים, מבצעים פגישות רבעוניות, מנתחים את פעילות הגולשים באתר ומבצעים אין ספור פעולות אנליטיות נוספות למקסום הצלחה.

חבילות קידום אתרים אורגני במחירים ללא תחרות

  • אופטימיזציית מהירות באתר הלקוח
  • מתודולוגיית עבודה ייחודית
  • כתיבת תכנים מקצועית
  • שתילת תגיות רלוונטיות בדף
  • שקיפות מלאה לאורך כל התהליך
  • שימוש בכלים מתקדמים לניהול התהליך
  • דו"ח חודשי למייל הלקוח
  • יועץ קידום מקצועי לרשותך בכל עת
החל מ-
1990לחודש

בניית אתרים מותאמים לקידום בגוגל

כחלק משירותי החברה, אנו מציעים ללקוחותינו בניית אתרים מותאמים לקידום במנועי חיפוש ובראשם גוגל ישראל. תהליך הבנייה שלנו כולל אופטימיזציה למנועי חיפוש ברמת הקוד המאפשרת לרובוט של גוגל לקרוא את האתר בצורה יותר נגישה, זמינה ומקצועית ובכך מגדירה את החשיבות של האלמנטים באתר בצורה מקסימלית. התהליך מוצע לכל לקוח שמצטרף אל מעגל הלקוחות של דיגיטל.אס.טי ובכך מציבה אותו בייתרון ראשוני מרשים על מירב המתחרים בשוק(גם לפני התחלת תהליך הקידום).