ז

אחסון אתרים מנוהל

סיקור שירותי אחסון מנוהלים

מהו אחסון אתרים מנוהל?

אחסון אתרים מנוהל הינו שירות אחסון אתר אשר מנוהל על ידי חברת האחסון. מחירי האחסון בתוכניות אלה נעים בין עשרות למאות שקלים בחודש. כאשר, תוכניות אחסון זולות ינתנו בדרך כלל על גבי שרתי אחסון וירטואליים ותוכניות אחסון יקרות יותר ינתנו לעתים קרובות על גבי שרתים יעודיים.

ישנו פרמטר נוסף אשר משפיע על המחיר והוא סוג השירות אשר מוצע באפשרות זו. סוגי השירותים המוצעים הינם, אחסון אתרים מנוהל ואחסון אתרים מנוהל חלקית.


אחסון אתרים מנוהל

בתוכנית זו, האתר אשר מאוחסן על גבי השרת מנוטר ומבוקר על ידי אנשי התחזוקה של חברת האחסון באופן קבוע. מה שאומר, שאין שום צורך לדאוג לגבי זמני תגובה של השרת או כל נושא טכני אחר. היתרון בתוכנית זו הינו השקט הנפשי אשר ניתן ללקוח ומאפשר לו להתפנות אל הצרכים האישיים שלו.
 

אחסון אתרים מנוהל חלקית

בתוכנית זו, בעל האתר עדיין זוכה לניטור ובקרה על ידי חברת האחסון אך נדרש אף הוא לבצע פעולות ניהול מול השרת על מנת לתחזק את האתר. היתרון בתוכנית זו נעוץ בכך שבעל האתר מקבל שליטה וגישה אל השרת, דבר אשר מאפשר לעקוב אחר ביצועי השרת ותפקוד האתר בצורה טובה יותר. כאשר בוחרים בתוכנית זו מומלץ לבדוק מול חברת האחסון מהי רמת התמיכה אשר ניתנת ללקוח.
 

מדוע לבחור בשירות אחסון אתרים מנוהל?

אחסון אתרים מנוהל מתאים במיוחד לעסקים קטנים עד בינוניים, מאחר והשכרת איש מקצועי במיוחד, אשר יתחזק וינהל את האתרים באופן פרטני הינה פעולה יקרה מאוד. למרות שתוכניות אחסון אתרים מנוהל יקרות יותר מאשר תוכניות אחסון אתרים שיתופי, ניתן לחסוך במשאבים וזמן יקר בעת תחזוקת האתר. חסכון במשאבים וזמן יקר, מציב את העסק צעד אחד קדימה מול שאר המתחרים בתחום.

לסיכום, אחסון אתרים מנוהל הינו שירות אחסון מתקדם אשר מזכה את בעליו בשקט נפשי, דבר אשר חיוני לפעילותו ותפקודו התקין של האתר.עוד בקטגורייה: