ז

אתר אינטרנט עבור אוניברסיטאות ומוסדות אקדמאיים

אתר אינטרנט כסביבת עבודה ואינפורמציה אקדמית
אקדמיות ואוניברסיטאות רבות מעוניינות לפנות לקהלי יעד פוטנציאליים של סטודנטים, חיילים משוחררים ותלמידים אשר מתעניינים בלימודים גבוהים ורכישת השכלה, אמנם הנגישות אליהם היא מוגבלת בשל דרכי הפנייה המצומצמות ועל כן יש צורך בבניית אתר אינטרנט מקצועי עבור האקדמיה על מנת וניתן יהיה לקבל אינפורמציה באופן נגיש ופשוט יותר.
בניית אתרים לאוניברסיטאות ואקדמיות דורשת התמחות והבנת התחום לעומקו, הבנת צורכי הלקוח ומטרותיו אותם הלקוח מעוניין להשיג באמצעות אתר האינטרנט. על ידי בניית אתרים בהתאמה אישית ניתן להקים אתר מקצועי בסביבת עבודה אקדמית אופטימלית.
 

מדוע אוניברסיטאות ואקדמיות זקוקות לאתר

בעידן המודרני, כאשר העולם העסקי פועל על פי שיווק השירותים באינטרנט, אם אתה לא חלק מהתחרות אתה תפסיד, כיום כל אקדמיה ואוניברסיטה חדשה אשר נפתחת מעוניינת באתר אינטרנט כסטנדרט שיווקי על מנת לקדם את הצלחתם ופנייה לקהלי יעד להירשמות לשנת הלימודים. ריבוי האוניברסיטאות והאקדמיות מעודד תחרות צפופה עבור תשומת ליבו של כל סטודנט פוטנציאלי שמעוניין בלימודים גבוהים לשם רכישת תואר ומקצוע ועל כן חובה שאתר האינטרנט יהיה מרשים, מקצועי, אטרקטיבי ועומד במטרות הלקוח.
ככל שאתר האינטרנט שלכם יותר אטרקטיבי, ייחודי בעל תכנים מקצועיים ואינפורמטיביים עבור הגולש, ממשק משתמש נוח וידידותי, כך תוכלו להשיג את תשומת ליבו של הגולש הפוטנציאלי.
 

עמידה בסטנדרטים והבנת סביבת העבודה האקדמית

מה נדרש לצורך בניית אתר מקצועי עבור אקדמיה

על מנת לבנות אתר אינטרנט מקצועי עבור אקדמיה או אוניברסיטה יש צורך להבין את סביבת העבודה האקדמית, התאמה לצרכים והצורך במודולים ופונקציות מתאימות על מנת לאפשר לאתר האוניברסיטה את המקצועיות והפונקציונליות המרבית על מנת ותעמוד ביעדיה השיווקיים.
  • עמוד הרשמה – אחד המודולים הנדרשים הוא עמוד הרשמה למשתמשים, כאשר ניתן לבצע חלוקה בין משתמשים שהם אינם סטודנטים של האקדמיה לבין משתמשים שהם כן, כאשר ההבדל מספק הרשאות וגישות לאזורים שונים.
  • פורום – באמצעות בניית פורום, אתר האקדמיה שלכם מקבל מעלה אחת נוספת של ייחודיות ומקצועיות אשר מאפשרת למרצים ומנהלים לנהל דיונים עם סטודנטים אודות שאלות הקשורות לקורסים, חוגים, מסלולים, שכר לימוד ותנאים שונים בדרך אופטימלית עבור המשתמש.
  • ספריית השאלה – אוניברסיטאות ואקדמיות רבות ללימודים גבוהים מחזיקות ספריות השאלה של חומרים וספרים ודורשות ניהול קפדני דרך המערכת ואתר האינטרנט להשאלת הספרים על ידי המשתמשים באמצעות פקודות רבות הדורשות תאימות של זמן השאלה, לפי מספר הסטודנט ומעקב מבוקר אודות ההיסטוריה של ציוד שהושאל.
  • אפשרות הורדה של ספרים וקבצים בפורמט PDF. תאפשר עבור משתמשים להוריד קבצים וספרים מורשים בפורמט הנ"ל בקלות ופשטות רבה.
  • מערך אבטחה – בשל מודול הרשמה וספריית השאלה יש צורך בבניית מערך אבטחה להצפנת נתונים באמצעות פרוטוקול SSL על מנת לאפשר הזנה בטוחה של נתונים ופרטים אישיים.
 
חברת DigitalST מובילה בבניית אתרים לאוניברסיטאות ואקדמיות בשל הניסיון הרב, הבנת התחום וצורכי הלקוח לעומק על ידי סיפוק מוצר מקצועי אשר עונה על דרישותיהם.
תוך ייעוץ אישי ומקצועי אנו מספקים עבורכם מוצר אשר ישמש את מטרותיכם העסקיות ויעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר הכולל בניית עיצוב מרשים, מקצועי, אטרקטיבי וייחודי עבור האקדמיה בתחום העיסוק שלה בשימוש הטכנולוגיות המובילות בתחום.
 
השגת מידע רלוונטי באמצעות אתר אינטרנט

 

פתרונות שיווק אופטימליים להצלחת העסק

כחלק משירות מקצועי, חברת DigitalST מספקת פתרונות אינטרנטיים אופטימליים עבור לקוחותיה בתחום האקדמאי להצלחת העסק, החל מקמפיין קידום ממומן ועד לקידום אתרים אורגני על מנת לקדם את אתר האינטרנט שלכם במעלה תוצאות החיפוש בתחום העיסוק שלכם לצבירת חשיפה מקסימלית וקהל יעד פוטנציאלי.
בעת הצעת שירותי קידום אתרים, לקוחות רבים אינם מודעים לסמליות שירות זה, יתרונותיו ומה מגיע להם במסגרת אותו השירות, חברות מסוימות מציעות שירותי קידום כמוצר מדף אשר הנכם משלמים עבור מספר הביטויים שתרצו לקדם ללא כל התחייבות במיקום במקומות הראשונים.
 
במסגרת שירותי קידום אתרים אנו מציעים עבורכם, אופטימיזציה מלאה לאתר האינטרנט אשר מתבצעת כבר בעת תהליך בניית האתר לאוניברסיטה בשל התמחותנו בבניית אתרים מותאמים ל- SEO, אופטימיזציה מלאה לתכנים ומבנה האתר, מערך קישורים איכותיים, מחקר מילות מפתח על מנת לספק עבורכם את מילות המפתח הפוטנציאליות ביותר עבור העסק שלכם ועבודה מקצועית תוך הבנת התחום, כאשר ניתן לראות תוצאות תוך זמן קצר.
 
כניסה לתיק העבודות של החברה תספק עבורכם את הרושם הנדרש לקבלת החלטה האם לבנות את אתר האינטרנט לאוניברסיטה שלכם אצלנו.


עוד בקטגורייה: