אתרים חדשים, שרתים מרעישים

מה חדש בדיגיטל אס.טי? התעדכנו באתרים חדשים שעלו לרשת, מטרדים בחיי היומיום והדרך המהירה ביותר להפיג לחצים כאשר אתה תלוי במנוע חיפוש דינמי ולא יציב.

שיפורים ופיתוחים ברשת נעלי Caligula

זה הוא לא הפרויקט הראשון שאנו עושים עם חברת Caligula, הרשת המובילה בארץ לנעלי נשים, לאחרונה הושק אתר האינטרנט החדש של Caligula עבור קולקציית החורף אשר היווה הצלחה מסחררת עבור הלקוח והחברה כאחד.
על מנת להתאים את אתר האינטרנט מבחינה שיווקית אל הגולש, ערכה חברת Digital.S.T מקצה שיפורים ותוספות לכיצד ייראה עמוד הקולקציה בפני הגולש.
אחד העקרונות אשר רוקמים את ייחודיות אתר האינטרנט של Caligula והופכים אותו לאתר דגל, הוא היותו אתר רספונסיבי המותאם לרזולוציות השונות של מכשירי המובייל והתאמה לכלל המסכים.
 
בניית אתר אינטרנט לרשת Caligula
 

בלגן במשרדים!

לא כל יום עובד מגיע בבוקר למשרד ומגלה כי עמדת העבודה שלו הוחלפה בעמדה שנועדה לחיבור שרת של לקוח לעדכוני SharePoint, בכדי ששניאור, מקדם האתרים שלנו יוכל לעבוד כראוי החזרנו לו בטוב ליבנו את עמדתו, אמנם לכל דבר יש מחיר ושניאור נאלץ להתמודד עם רעשים פתאומיים של השרת אשר ישב לידו באופן זמני.
 
שרת קטן, כאב ראש גדול

בניית אתר לפרויקט הנדל"ן Jerusalem Garden

אתר האינטרנט האינטראקטיבי לפרויקט המגורים היוקרתי Jerusalem Garden הסתיים ועלה לאוויר, האתר הנו דינאמי ורספונסיבי במלואו ובנוי בריבוי שפות לצרפתית, אנגלית ועברית. האתר מציג גלריות באיכות גבוהה של תמונות הבניין, דירות פנטהאוז ודירות רגילות.
בכדי לספק את הרושם היוקרתי מפרויקט מגורים מרשים זה, היה עלינו לתכנן כיצד ניתן ליצור רושם יוקרתי גם באתר האינטרנט.
מומחי העיצוב שלנו דאגו ליצור עיצוב אלגנטי ואטרקטיבי תוך התאמה מלאה בין הצבעים לקונספט האתר על מנת לשדר חווית מגורים יוקרתית עבור הגולש.
 
בניית אתר אינטרנט Multiple Language לפרויקט המגורים Jerusalem Garden
 

סדנה לעצבים

כל מקדם אתרים כבר יודע שSEO הוא תחום דינאמי ומורט עצבים - מחלקת הקידום שלנו מצאה דרך מאד לא שגרתית להוציא את העצבים וגם ליהנות ממיקומים ראשונים בדרך אחרת לגמרי בהפסקות.
 
כולם "אוהבים" את גוגל
 
עד מהרה התארגן טורניר חודשי בו לזוכה במרבית הנקודות יוענק שובר מתנה לרכישת ציוד היקפי או כל מתנה שיחפוץ בה ברשת המחשוב הקרובה למשרדי דיגיטל.אס.טי בפארק המדע.

מתעניין בבניית אתר אינטרנט?

מלא את פרטיך לקבלת הצעת מחיר

יכול לעניין אותך: