פיתוח אפליקציות

Android / IOS

כל הפתרונות לבנייה ופיתוח אפליקציות מרהיבות

החלטת לפתח אפליקציה? יש לך רעיון שישנה את התעשייה? מחלקת פיתוח האפליקציות ב - DigitalST זמינה לכל שאלה ומעמידה לרשותכם צוות מומחים למציאת פתרון מותאם אישית לפרויקט שלכם.
אנו מאמינים בשיתוף הלקוח בכל שלב בתהליך ועדכון שוטף על מצב הפרויקט החל מסקיצת העיצוב הראשונית ועד בדיקות האיכות והתאמות הפרויקט. צרו עימנו קשר ותהנו מייעוץ מקצועי והצעת מחיר מותאמת אישית.

נשמח לעמוד לרשותכם   1800-100-935

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ והכוונה ממומחה פיתוח אפליקציות או פנו באמצעות טופס לקבלת הצעת מחיר
פיתוח אפליקציות היברידיות

אפליקציות היברידיות

פיתוח אפליקציות היברידיות זאת המומחיות שלנו! אנו מספקים פתרונות עיצוב ופיתוח אפליקציות היברידיות בהתאמה לדרישות הלקוח. בניית אפליקציות מסחר, תדמית ופיתוח פרויקטים מורכבים הכוללים הכוללים אפיון מקצועי והדרכה בכל עת.

הייתרון המובהק בבניית אפליקציות היברידיות חוצה פלטפורמות ומאפשר לכם הקמה מהירה ומשתלמת של אפליקציות תואמות ל-IOS ו - Android.

קדם את הרעיון או את העסק שלך לשלב הבא, אנו נעזור לך להגשים את החזון ונלווה אותך בכל שלב עד למוצר הסופי.

+
שנות וותק וניסיון
לקוחות
פרויקטים
כוסות קפה

Native Applications Development

כחלק מסל המוצרים של DigitalST אנו מציעים שירותי פיתוח אפליקציות לאנדרואיד על ידי צוות המומחים שלנו, שיסייע לכם בעיצוב האפליקציה, בניית הפרויקט ושיווק לאחר פרסומה בחנות האפליקציות.

על מנת להגשים את החזון של DigitalST לאספקת פתרון One Stop Shop ללקוחותיה, אנו מעסיקים מתכנתי Java ו - Swift המאפשרים קבלת אפיון וניתוח מדויק לפרויקט שלך עוד בטרם הוא התגבש לאפליקציה.

כל תהליך פיתוח אפליקציה כולל פתרונות עיצוב ממשקי משתמש ל Mobile המבוצעים ע"י ארט דיירקטור המלווה את הלקוח בבחירת האסטרטגיה השיווקית ושפת המותג.

פיתוח אפליקציות Native

לקבלת הצעת מחיר