ז

פיתוח ב - Flash

פיתוח אתר בו המסר מועבר בצורה ויזואלית וקולית

תחום הפיתוח באינטרנט הינו תחום מורכב הבנוי משילוב טכנולוגיות עיצוב ותכנות רבות על מנת להעניק לאתר האינטרנט מגע מקצועי, אטרקטיבי וייחודי, כאשר יש לנו טכנולוגיות כמו פוטושופ, CSS , פלאש ניתן לבנות בקלות אתרי אינטרנט בעלי עיצובים ייחודיים ואטרקטיביים ועל דגש מודרני בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ולסוג האתר.

 

בניית אתר בפלאש

בניית אתר בפלאש מספקת תוצר שונה בהרבה מאשר בניית אתר ב HTML, מאחר וטכנולוגיית הפלאש מאפשרת בניית אתרים ויזואליים בעלי אפקטים קוליים אשר מאפשרים להביא אתר אינטרנט פשוט, צעד אחד קדימה, אמנם ניתן גם לשלב, כלומר בניית אתר ב HTML ופלאש כאשר רוב האתר בנוי על פי טכנולוגיית HTML כנהוג בעוד ומספר אלמנטים ותוספות עושות שימוש בפלאש על מנת לספק אלמנטים ויזואליים באתר, כמו כן תוכן עשיר בפלאש זוהי דרך נהדרת להעביר את המסר אשר ברצונכם לספק לגולש בצורה אפקטיבית וחיובית.
 

מהי טכנולוגיית פלאש

פלאש הינה פלטפורמה לבניית אתרי אינטרנט אינטראקטיביים וייחודיים, לא נשכח כי עיצוב האתר הוא כרטיס הביקור והזהות של האתר בעוד שהאתר הינו הזהות של העסק.
עיקר התפקיד של פלאש הוא ביצירת אנימציות דו מימד ותלת מימד, משחקים, פרסומות, אפקטים ויזואליים וקוליים ועוד, פלאש נחשב לפופולארית מאד בתחום העיצוב ומשומשת ברוב המחשבים כיום.
 

עבור מי מתאים בניית אתר בפלאש

כפי שציינתי מקודם, פלאש הינה טכנולוגיה אשר משומשת לעיצוב אתרים, לכן בניית אתר בפלאש יתאים עבור לקוחות אשר עיצוב אתר האינטרנט הינו בעדיפות ראשונה אצלהם מאשר התכנים, אתרים העוסקים בנושאים כמו צילום וקולנוע, אתרי משחקים, חנויות וירטואליות ועוד.
 
פלאש אינה טכנולוגיה אשר תתאים לכל אחד ולפעמים יכולה להרע עם האתר, על מנת לדעת האם כדאי לכם להשתמש בפלאש באתר האינטרנט שלכם, ניתן לפנות אלינו או לכל חברה מקצועית לבניית אתרים, אנו נספק לכם את הייעוץ המקצועי ביותר וגם אם לא יתאים לכם שימוש בפלאש באתר, ניתן לבנות אתר מקצועי וייחודי לא פחות בשימוש טכנולוגיות מתקדמות אחרות.
 

חסרונות בניית אתר בפלאש

עם היתרונות הרבים אשר מצויים בפלטפורמת פלאש ובשימוש בה בעת בניית אתר אטרקטיבי, קיימים גם מספר חסרונות אשר כדאי לכם ללמוד עליהם ולהסיק מסקנות.
 
  • פלאש הינה פלטפורמה אשר דורשת להיות מותקנת על מחשב הגולש על מנת והגולש יוכל לצפות באתרי אינטרנט בעלי תוכן פלאש בתוכם, זוהי פעולה אשר יכולה להתקבל באופן שלילי אצל אחוז מסויים מהגולשים, גולשים ללא ידע במחשבים ועלולים לחשוב שזוהי תוכנה זדונית או כל סיבה אחרת, גולשים אלו יראו אתר בעל תוכן פלאש ואי אפשר לצפות בתוכן, יצאו מהאתר, דבר אשר יפגע בתזרים הגולשים ובאתר באופן ניכר.
  • גולשים רבים עלולים למצוא עודף תוכן פלאש המשתקף בצורה קולית וויזואלית כדבר שלילי, יש לדעת מתי יש להשתמש בפלאש ומתי לא ואם בכלל.
  • קידום אתרים בפלאש - פלאש עלול להזיק גם לקידום אתר האינטרנט שלכם, תוכן קריטי לקידום לפעמים מוטמע בפלאש, מנועי חיפוש עדיין לא מסוגלים לקרוא פלאש ומדלגים על תוכן זה שיכול להיות חשוב מאד לקידום ודירוג האתר שלכם.
 
לסיכום ניתן לציין כי בניית אתר בפלאש תספק לבעל האתר, אתר אינטרנט אטרקטיבי מקצועי, ייחודי אשר מעביר מסרים בדרך יותר אפקטיבית באמצעות אפקטים ויזואליים וקוליים, אמנם פלאש לא מתאים לכל אחד ולפעמים אף עלול להזיק לאתר, ייעוץ עם חברה לבניית אתרים תאפשר לכם קבלת ייעוץ מקצועי לגבי בניית אתר אינטרנט מקצועי, סוג הטכנולוגיות שהכי כדאי להשתמש בהם תוך כדי אפיון האתר.


עוד בקטגורייה: