ז

קידום ברשתות חברתיות

ניהול קמפיינים שממירים יותר גולשים ללקוחות!

שיווק ברשתות חברתיות היינה הדרך היעילה ביותר כיום ליצור קשר ישיר עם הלקוחות שלך ולשמוע את דעתם על המותג או המוצר של העסק שלך.
אנחנו כאן כדי לייצר יותר תוצאות מהקמפיין שלך, להמיר יותר גולשים ללקוחות ובשורה התחתונה, להגדיל את ההכנסות לעסק מהתקציב המושקע ברשתות החברתיות.

איך אנחנו יכולים לעזור למותג שלך?

הקמה וניהול קמפיינים ב Facebook ו - Instagram

הקמה ראשונית של קמפיין אינה מסתכמת בתמונת שער יפה והלוגו בתמונת הפרופיל, בשנת 2019-2020 פייסבוק ואינסטגרם העלו הילוך וכעת התחרותיות הולכת וגוברת בין המפרסמים שמתחרים על ליבו(ועל ארנקו) של הגולש. הניסיון שלנו בניהול קמפיינים אפקטיבים בפייסבוק ובאינסטגרם מאפשר לנו לספק את כל הפתרונות לתפיסת הגולש בעכבר ולחיבור השוטף עם העסק שלך.

באמצעות תהליך מגובש הכולל מתודולוגיה שהתפתחה בראשם של טובי המומחים שלנו, אנו נייצר עמוד עסקי מרשים, ייחודי, מקצועי ומעל לכל - תופס תשומת לב. אנו ניצור עבורך את כלל שירותי העסק והפיצ'רים המרכזיים תוך בידול מהמתחרים, ניהול שוטף ואף שירותי תמיכה מנוהלים ללקוחות העסק שלך. בכל רגע, עומדת לנגד עיננו המטרה לפריסת התקציב האופטימלי בדרך הנכונה ביותר אשר תביא לעלייה בהכנסות המותג שלך.

 

 

הפקה וניהול קמפיינים ב Youtube

כאשר דיברו עד היום על רשתות חברתיות היה ניתן לסכם זאת במילה אחת - פייסבוק; אך בשנים האחרונות אנו עדים למגמה של ממש ההופכת את הקערה על פייה ומציבה את המתחרה המובילה מבית גוגל - Youtube במקום הראשון בהמרות גולשים ללקוחות פוטנציאלים או רוכשי קצה.

אנו בדיגיטל אס טי עוקבים מקרוב אחרי המגמה ומספקים פתרונות שיווק, פרסום ומיתוג ברשתות חברתיות למגוון ארגונים ומותגים בשוק הישראלי ואף הגולבלי. בין השירותים השונים בהם אנו מתמחים, ניתן למצוא צילום והפקת סרטוני וידאו אפקטיבים ויעילים אשר משמשים לפרסומות, תדמית ואינפורמציה שיהפכו את הגולשים שלכם ללקוחות בזמן הקצר ביותר ובעלות הנמוכה ביותר לכל צפייה.

 עוד בקטגורייה: