כרמים

פרטי הפרויקט:

הקמת אתר תדמיתי לחברת כרמים העוסקת בייעוץ לארגונים בנושאים שונים. תכנון האתר בוצע על פי המיתוג שהועבר על ידי הלקוח ותבנית ייחודית להשלמת התדמית העיצובית האינטרנטית.
 
האתר מעוטר בצבעי ירוק וחום בהתאם ללוגו אשר הועבר על ידי הלקוח, תוך התחשבות בתמונות פרימיום שנרכשו עבור הפרויקט לצרכי הלקוח השונים. לוגו החברה בוצע על ידי סטודיו חיצוני בהתאם לדרישות הלקוח.
 
אתר האינטרנט מאוחסן על שרתי דיגיטל.אס.טי ומשתמש בשירותי רישום הדומיין של החברה לצורך תחזוקה שוטפת של האתר ושיפור מערך השיווק הוירטואלי על גבי השרתים המהירים ביותר לקיצור זמני טעינה ועלייה בתוצאות החיפוש של גוגל בביטויים הרלוונטים.
 
הפרויקט בוצע מול מנכ"ל חברת כרמים עופר בן שמואל אשר הכתיב את אופי התוכן באתר והיינו הכותב הראשי של התכנים באתר האינטרנט. שינוים התכנים, עדכון התמונות והמידע באתר בוצעו באמצעות מערכת ניהול התוכן DigitalCMS בגרסה 7.0 (המעודכנת ביותר) לשליטה מלאה בשלל חלקי האתר.
 
מערכת ניהול התוכן באתר מאפשרת גם שליטה באופטימיזציית התוכן ועל פי כך ממקמת כותרות נכונות, תגיות ותיאורים למנועי חיפוש כחלק אינטגרלי מפיתוח הפרויקט.
 
הפרויקט כלל פגישות פרונטליות במיקום הלקוח, מעבר משותף על תכני האתר, מעבר משותף על עיצוב האתר וליווי בעת עלייה לאוויר לאחר בדיקות איכות QA לאתר האינטרנט.
 
ביצוע הפרויקט דרש שימוש בטכנולוגיות פיתוח שונות הכוללות PHP, Java Script, HTML5, CSS3 וטכנולוגיות קצה נוספות להתאמה קדימה כאתר תדמיתי מוביל ומוצר אשר ישווק את הארגון למשך השנים הבאות כהשקעה נכונה לעתיד.
 
האתר מחולק לקטגוריות התמחות שונות של חברת הייעוץ המעוטרות בתמונה ייחודית פרימיום לכל עמוד, תוכן בפונט פרימיום ומיתוג אחיד הממשיך את האתר מעמוד הבית אל העמודים הפנימיים, מודול יצירת הקשר וכיו"ב. כמו כן, האתר כולל טפסי יצירת קשר אינטראקטיבים המרכזים את המידע הנשלח מהלקוח בטופס אל בסיס נתונים ומספקות התראות למנהל האתר על פניות של לקוחות.

פרויקטים נוספים

כל הזכויות שמורות © דיגיטל.אס.טי בע"מ - Digital.S.T LTD | IJA