ז

הקמת פורטל

הקמת פורטל אינטרנטי

אתרי הפורטל היוו מאז ומתמיד כלי אינטרנטי יעיל המקל על ציבור הגולשים במציאת שירותים ותחומים שונים ברחבי הרשת. לאתרים אלה שימושים רבים – מנוע חיפוש, אינדקס עסקים, תיבות אימייל, פורומים, צ'אטים, חדשות, מודעות, מאמרים ועוד. אתרי הפורטל מספקים רמת חשיפה מקסימלית לעסקים ונותני שירות שונים ומביאים לכמות רבה של גולשים לאתר. DigitalST מתמחה בבניית אתרים פורטלים ודינמיים לכלל סוגי הלקוחות ואף מספקת שירות קידום אתרים מקצועי אשר מזרז את רמת החשיפה ברשת.

 

למי מיועדים אתרי הפורטל?

אתרי הפורטל מיועדים לחברות וארגונים עסקיים, פרטיים או ציבורים, אשר מעוניינים לרכז את כלל שירותיהם באתר אחד ובצורה נוחה המקלה על ציבור לקוחותיהם. למעשה, אתרי הפורטל מהווים שער כניסה אל אתרים בתחומים שונים ברשת. אתר פורטל המתפקד בצורה טובה הינו אתר בעל תוכן איכותי אשר מציג את כלל השירותים המצויים בו באופן מקיף וענייני.

 

מטרתם של אתרי הפורטל

המטרה העיקרית של אתרי הפורטל היא להביא כמות רבה של גולשים ולגרום להם להישאר באתר זמן ממושך ככל שניתן. בכדי לגרום לכך יש לבצע סקר שוק מקיף באותו תחום בו הנכם מעוניינים לבסס את האתר ולדעת מה בדיוק מעניין את קהל הגולשים בתחום זה, לפי כך תוכלו ליצור את אתר הפורטל שלכם בצורה הטובה ביותר. אתר פורטל אשר יביא לכמות רבה של גולשים עשוי לספק רווחים נאים לבעליו.

 

מס' סעיפים חשובים אשר יש לדעת לפני בניית אתר פורטל:

1. נושא האתר – חשוב להיות ממוקד ולבחור נושא ספציפי אשר ייצג את האתר לגולשים בצורה הטובה ביותר. דבר זה מרכז אתכם וכן מבטיח שלא תתפזרו עם סוגי התוכן באתר.

2. זהו את קהל היעד שלכם – על ידי הכרה וידיעה מיהו קהל הגולשים המתעתד לבקר באתרכם, תוכלו להתאים את העיצוב הכללי של האתר ואת אופני הגלישה והשימוש בחלקים השונים באתר.

3. בצעו סקירת שוק - לימדו להכיר כיצד נראים אתרי פורטל שונים ברשת. דבר זה יעזור לכם בתכנון טוב יותר של האתר וכן תמיד תוכלו לקחת השראה מאחרים ולשאוף ליותר.

4. מחקר מילות מפתח – השתמשו בכלי מילות המפתח של גוגל על מנת לזהות ולדעת מהם אותם הביטויים בתחום שלכם אשר הגולשים ברשת מחפשים וכן מהי תדירות החיפושים של הביטויים השונים. עקב כך תוכלו לייעל את האתר למטרות קידומו ברשת.

5. שירותים מיוחדים – תכננו מראש אילו שירותים יהיו מוצעים באתר הפורטל. ישנם שירותים שונים ורבים הניתנים להוספה אל אתרי הפורטל, כגון, פנל רישום משתמשים ותיבות אימייל, בלוק חדשות ועדכונים, בלוגים ופורומים, חדרי צ'אט וקהילות ועוד מגוון כלים רבים ושימושיים אשר ישרתו את קהל הגולשים שלכם ויגרמו להם להישאר זמן רב יותר בפורטל.

לסיכום, בניית אתרים פורטלים הינה דרך יעילה ומקצועית להציג מידע ותוכן רב בצורה עניינית ומסודרת ובעלת פוטנציאל עצום במשיכת גולשים רבים אל החברה המפרסמת בה. בניית אתרים פורטלים מצריכה מהלקוח לבצע שיקולים והחלטות כפי שהוצגו במאמר זה, אנו ב- DigitalST נשמח לעזור לכם בשלבי בחירת הפורטל אשר יתאים לכם ונספק לכם את מירב הכלים החדשנים והמקצועיים שיעזרו לכם להיות בעליו של אתר פורטל ייחודי ומתקדם.עוד בקטגורייה: