איך לבנות אתר אינטרנט מנצח

עסקים וחברות רבות אשר מעוניינים לשווק את שירותיהם באינטרנט, מוצאים לנכון לבנות אתר אינטרנט לשם כך ובצדק. אתר אינטרנט מהווה כלי שיווק אופטימלי ואידאלי עבור עסקים בשל הפוטנציאל העצום אשר ניתן לצרוך דרכו, החל מקהל יעד פוטנציאלי, חשיפה מקסימלית ועלייה במגמת אחוז ההמרה באתר.
לשם כך יש צורך בבניית אתר מקצוע, אם כן כיצד בונים אתר אינטרנט מנצח? אתר אשר יספק את המענה המקצועי והאיכותי ביותר עבור העסק שלכם.
 

מה נדרש לבניית אתר מנצח

החל משימוש בטכנולוגיות מתקדמות לתכנות ועיצוב גרפי ועד לעמידה בתקנים המובילים ובסטנדרטים הגבוהים על פי מכון התקנים הבינלאומי, בכדי לבנות אתר מקצועי ומנצח עבור העסק שלכם, יש לעמוד במגוון פרמטרים אשר משפיעים על מקצועיות אתר האינטרנט ותורמים לשיווק תוך מתן מענה מקצועי עבור מטרות העסק.
כמובן על מנת לבנות אתר אשר עונה על דרישותיכם יש צורך בחברה מקצועית לבניית אתרים אשר מתמחה בשירות המתבקש, מספקת שירותי עיצוב אתרים בהתאמה אישית על פי צורכי הלקוח.
ובכל זאת ישנם מספר גורמים אשר שילובם במסגרת תהליך פיתוח של אתר האינטרנט הנו מה שמספק עבור העסק אתר אינטרנט מקצועי ומנצח.
 

עיצוב רספונסיבי – Responsive Design

התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות הובילה להשקת מכשירים רבים לשוק, ביניהם מכשירים כגון Tablets, I-Pads, טלפונים חכמים וכד'.
מכשירי מובייל אלו פותחו והושקו בסוגי רזולוציות רבות אשר לא הייתה להן תמיכה קודם לכן ובשל הנוחיות הרבה לשימוש במכשירי מובייל לגלישה באינטרנט מכל מקום ובכל עת, אחוז קהל היעד הפוטנציאלי אשר פונה אליכם ממכשירים אלו, עומד על 40% ובמידה ואתר האינטרנט שלכם אינו מותאם לגרסת המובייל, הנכם עלולים לאבד 40% מלקוחות פוטנציאליים אשר פנו אליכם.
באמצעות עיצוב רספונסיבי ניתן להתאים את אתר האינטרנט לרזולוציות השונות החל מרזולוציית 1024px עבור המחשבים הנייחים והניידים לרזולוציית 768px עבור Tablets ומכשירים דומים אחרים ועד ל 320px – 480px עבור מכשירי הטלפון אשר מספקים תמיכה ברשת האינטרנט, כאשר בין המטרות העיקריות של שיטת פעולה זו היא ליצור עבור הגולש הפוטנציאלי את חווית הגלישה המקסימלית שניתן לאמוד באמצעות גלישה דרך מכשיר המובייל באתר של העסק שלכם, התמצאות נוחה, ממשק משתמש נוח וידידותי, ניווט תקין והקפדה על אופטימליות בכל פעולה אשר ניתן לבצע.
 
 
סרטון זה מציג עבורכם את חשיבות בניית אתר אינטרנט רספונסיבי עבור העסק שלכם, תוך מתן נתונים סטטיסטיים שנתיים וההשלכות במידה ואתר האינטרנט אינו מותאם כראוי.

בניית אתר אינטרנט על פי W3C

ה-W3C או בעברית קונסורציום הרשת הכלל עולמית הנו ארגון בינלאומי אשר עיקר מטרתו של ארגון זה הוא בחקיקת תקנים מובילים וסטנדרטים על מנת להבטיח תקינות ברשת.
לאור העובדה כי רשת האינטרנט איננה מנוהלת על ידי גוף רשמי כלשהו, בוני אתרים רבים פיתחו אתרים בסגנונות שונים אשר לא תמיד התאימו עבור כל הדפדפנים, דבר אשר יצר בעייתיות רבה וחוסר מקצועיות עם התפתחות ה-Web.
באמצעות עמידה בתקנים המובילים על פי W3C ניתן לבנות אתר אינטרנט מקצועי בהתאמה לכל הדפדפנים.
 
כמו כן, באמצעות עמידה בתקנים המחוקקים על ידי הקונסורציום הבינלאומי, ניתן להבטיח את הפרדת התוכן מהעיצוב, הקוד אשר נדרש לבניית אתר האינטרנט הנו קצר יותר אשר מאפשר גלישה מהירה יותר וסריקה איכותית וטובה יותר על ידי מנועי החיפוש בעת סריקת האתר.
 

SEO Friendly

בניית אתר אינטרנט מקצועי נדרש להיות מותאם עבור מנועי החיפוש וקידום אתרים אורגני, באמצעות פרמטרים אשר נלקחים בחשבון בעת בניית אתר האינטרנט כבר בתחילת התהליך ניתן ליהנות מהמקומות הראשונים בתוצאות החיפוש בהקדם.
  • XML Sitemap – באמצעות מפת אתר ניתן לספק עבור מנועי החיפוש דרך סריקה אופטימלית יותר, מאפשר ניווט נוח יותר עבור מנועי החיפוש בין העמודים השונים.
  • הימנעות מ- Flash – טכנולוגיית Flash שייכת לעבר ושימוש בה למטרת הטמעת תוכן ודברים נוספים עלול לפגוע בהיותו של האתר חברותי לקידום אתרים, בשל העובדה הפשוטה כי מנועי החיפוש לא מסוגלים לקרוא תוכן אשר מוטמע ב- Flash.
  • מהירות אתר האינטרנט – אתר אינטרנט חברותי לקידום אתרים הנו אתר אשר מציג מהירויות טעינה גבוהות, על ידי הורדת קוד לא נחוץ, קבצי CSS לא משומשים, גדלי תמונות ומשקל קבצים, שירות אחסון אופטימלי יותר עלול לתרום לביצועי האתר ולתרום למהירות הטעינה גם כן.
  • בניית אתר אשר מאפשר שימוש בפרמטרים של קידום אתרים בתוכו, alt text, כותרות לפי סדר גודל חשיבות ( H1, H2), ניווט, תיאור מטא ועוד.
  • הכללת כפתורי רשתות חברתיות באתר למטרות שיתופים כחלק מפרמטר עיקרי לקידום אתרים.
  • עמידה בתקנים של ה-W3C כפי שצוין קודם לכן מהווה פרט חשוב בבניית אתר מותאם לקידום.
 

בניית אתרים על פי HTML 5/CSS3

כחלק מבניית אתר אינטרנט מנצח עבור העסק שלכם יש צורך בעבודה עם הכלים והטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר בתחום. HTML 5 מהווה את גרסתה העדכנית ביותר של שפת התכנות HTML אשר מאפשרת בניית אתרים אינטראקטיביים ודינמיים תוך התאמתם לכלל הדפדפנים, מתן פתרון לבעיות חוסר תקינות ואחידות הקוד ואפשרות לביצוע מגוון פעולות אשר דרשו קודם קוד מסובך או שימוש בתוכנה חיצוני ורכישת רישיון, באופן פשוט בהרבה יותר.
 
באמצעות CSS3 בוני אתרים מקבלים גמישות רבה יותר בעיצוב אתרי אינטרנט, יצירת אנימציות ועיצוב דפי אינטרנט באמצעות אלמנטים אשר לא הייתה קיימת תמיכה בהם קודם לכן.
 
בניית אתרים ב- HTML 5 + CSS3

עבודה עם jQuery

jQuery, ספריית ה- JavaScript הפופולרית מאפשרת ביצוע פעולות רבות באמצעות קוד מקוצר ופשוט. באמצעות jQuery ניתן לבנות אתרים מקצועיים ומנצחים על ידי בניית מצגות בעלות רושם אינטראקטיבי עם טקסטים מתחלפים בזמן אמת למראה מרשים של אתר האינטרנט אשר מספק עבורכם את התדמית הנדרשת והרבה פעמים מהווה הדרך הפוטנציאלית לשיקוף העסק באתר אינטרנט תדמיתי מקצועי.
בשל המודרניזציה ושיטת ה- Web Styling החדשה, הרבה בעלי עסקים אשר מעוניינים באתר, דורשים אתר מודרני, אינטראקטיבי בהתאמה לכל הדפדפנים, jQuery הנו הפתרון לכך.
 
בניית אתר ב- jQuery
 
אם כן אילו הם הגורמים העיקריים לבניית אתר אינטרנט מנצח עבור העסק שלכם, במידה והנכם מעוניינים בחשיפה משמעותית, קהל יעד פוטנציאלי ורווחיות מקסימלית יש לפנות לחברה לבניית אתרים אשר מספקת עבורכם אתר אינטרנט בהתאמה אישית באופן מקצועי, אתר אשר מהווה טרנד ברמה הגבוהה ביותר ומתבלט בין שאר מתחריו ברשת.

מתעניין בבניית אתר אינטרנט?

מלא את פרטיך לקבלת הצעת מחיר

יכול לעניין אותך: