פונקציות במערכת ניהול התוכן

מודולים ופיצ'רים
חברת DigitalST לבניית אתרים בהתאמה אישית מספקים עבור המשתמש, מערכת ניהול תוכן מקצועית הכוללת מגוון מודולים, פיצ'רים ופונקציות אופטימליות על מנת לאפשר למשתמש ניהול ובקרה מלאה על אתר האינטרנט מבחינת כל אספקט אפשרי.
חברת DigitalST השיקה בימים האחרונים את מערכת ניהול התוכן DigitalCMS 6.0 אשר מאפשרת למשתמש עריכה וניהול נוח ומקצועי יותר של אתר האינטרנט מבחינת הוספת תכנים, קבצים, ניהול טפסים, מעקב אחר נתונים סטטיסטיים, בקרת הזמנות, חיבור ל- Google Analytics ועוד.
 

על מערכת ניהול תוכן DigitalCMS 6.0

אנו בחברת DigitalST מבינים את צורכי הלקוח בניהול כמה שיותר פשוט ונוח של אתר האינטרנט באמצעות מערכת ניהול תוכן אשר לא דורשת הבנה בקוד או הסתבכויות טכניות כאלו ואחרות ועל כן פיתחנו עבור קהל לקוחותינו מערכת חכמה, פשוטה בעלת ממשק משתמש מעוצב גרפית, פשוט וידידותי למשתמש אשר מספק עבור בעל האתר את כל המודולים והפיצ'רים הדרושים לניהול מקצועי ונוח של אתר האינטרנט.
מאחורי כל מודול ופונקציה אצלנו עומדת חשיבה עמוקה על כיצד להתאים את המודול הנ"ל לנוחיות המשתמש בדרך הכי טובה, בין אם הקפדה על ממשק אסתטי, ניווט נוח וידידותי בין התפריטים במערכת, אייקונים אשר מכווינים את המשתמש אל המקום המבוקש או פשטות העריכה.
 

מודולים ופיצ'רים אופטימליים לניהול אתר האינטרנט

מערכת ניהול התוכן DigitalCMS 6.0 מציעה בתוכה מודולים ופיצ'רים רבים אשר נועדו לתרום לבעל האתר בניהול נוח ואופטימלי של אתר האינטרנט, בין המודולים העיקריים אשר מוצעים במערכת שלנו, ניתן לקבל מידע מלא אודות המודולים הבאים.
 
Date Picker - לוח שנה נפתח אוטומטית לחיפוש והזנת תאריכים
 

חיבור ל- Google Analytics

מערכת ניהול התוכן שלנו מציעה עבור לקוחותינו חיבור מלא ל Google Analytics ובכך מאפשרת בקרה נוחה וידידותית יותר לגבי נתונים סטטיסטיים שונים לדוגמת כמות כניסות ייחודיות לפי פרק זמן מסוים, מאיזה מקור נכנסו, זמן שהייה בעמוד מסוים ופרמטרים נוספים אשר מאפשרים קבלת אינדיקציה אודות נתונים סטטיסטיים אשר יאפשרו שיפור דפי אינטרנט ותוכן קיים תוך כדי שכל זאת מנוהל במקום אחד במערכת ניהול תוכן לנגישות נוחה וידידותית מצד המשתמש.
באמצעות גרף דינמי בעמוד הראשי של המערכת ניתן לאמוד נתונים סטטיסטיים רבים באופן ידידותי עבור המשתמש, הגרף ניתן לרוטציה, הגדלה והקטנה ומספק מענה אופטימלי למשתמש.
 
חיבור מערכת ניהול תוכן ל Google Analytics
 

מודול רשתות חברתיות

חברת DigitalST מבינה את הצרכים השיווקיים של עסקים בעולם האינטרנט כיום ועל כן מאפשרת נגישות עבור הגולשים לשיתוף תוכן האתר ברשתות חברתיות על ידי יישום כפתורי שיתוף לרשתות המובילות.
במערכת ניהול תוכן המשתמש יוכל לקבוע אילו רשתות חברתיות יוצגו באתר ואילו לא בשימוש פשוט ונוח.
 

עגלת קניות עבור אתרי מסחר

אתרי מסחר בעלי חנויות וירטואליות ואתרים אשר מאפשרים סליקה דרך האתר יידרשו בעגלת קניות פשוטה וידידותית למשתמש אשר תספק עבור הגולש את כלל המידע וסטטוס השירותים והמוצרים שנרכשו על ידו בשילוב נתונים סטטיסטיים מותאמים כפי שייקבע מול הלקוח. במסגרת שיפור ה GUI שלנו אנו מספקים דרכים גרפיות להכוונה מהירה של הגולש לעגלת הקניות על ידי אייקונים מותאמים במקומות אסטרטגיים באתר לניווט נוח והכוונה מהירה.
 

מערכת אופטימלית ל- SEO ואופטימיזציה

עסקים וחברות אשר מעוניינים לקדם את העסק שלהם ברשת האינטרנט באמצעות אתר אינטרנט מקצועי ואיכותי נדרשים בתהליך קידום אתרים אורגני. על מנת להבטיח אופטימיזציה לתוכן ומבנה אתר האינטרנט, דאגנו להתאים את מערכת DigitalCMS 6.0 ל-SEO על ידי מגוון אפשרויות לתיאור דפי אינטרנט במנועי החיפוש, הכללת מילות מפתח, עבודה על פי טיפוגרפיה נכונה, כותרות לפי חשיבות, שילוב Alt text  בתמונות וסרטונים, הוספת קישורים, בניית תפריטים ודפי אינטרנט באופן פשוט ונוח תוך יישום ניווט ידידותי למשתמש ועוד.
 

מודול חדשות

באמצעות מודול זה תוכלו לדאוג להכוונת הגולש לנושאים העדכניים ביותר באתר שלכם, ניתן באמצעות מערכת ניהול תוכן להוסיף ולערוך חדשות, הצמדת תמונה, שינוי סדר הופעתם ועוד.
 

לוגים ופעולות אחרונות

כמה פעמים קרה לכם שחל שינוי באתר האינטרנט שלכם בין אם מחיקת תוכן או שינוי תוכן קיים ואינכם יודעים מי האחראי על כך? באמצעות מודול לוגים ופעולות אחרונות תהיו עדים לפעולות האחרונות אשר התבצעו באתר האינטרנט, התחברויות אחרונות על ידי משתמשים בשילוב תאריך ושעה מדויקת.
 

Drag & Drop

מערכת ניהול התוכן DigitalCMS 6.0 היינה מערכת דינמית לכל דבר, ניתן לשחק ולערוך כמעט כל פריט אפשרי, במידה ובניתם תפריטים הכוללים תתי קטגוריות וניווטים רבים ובסופו של דבר החלטתם כי לא על פי הסדר הזה אתם מעוניינים לעבוד, המערכת שלנו מציעה עבורכם אופציית Drag & Drop אשר מאפשרת הוזזת פריטים והשמתם במקומות הרצויים בפשטות ונוחיות רבה.
כל הזכויות שמורות © דיגיטל.אס.טי בע"מ - Digital.S.T LTD | IJA